Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet rendszert felfedezin 21...

Lehet rendszert felfedezin 21 hetes terhesen a baba mozgásában? Nálam mindig máskor, más intenzitással mozog.

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam. Nálam általában este mozgott,de az elején össze-vissza.Volt amikor hajnalba volt amikor este.Nyugalom majd lesz egy rendszer,amikor be fog állni a mozgása.Este mindig erősen reggel,pedig épp csak simogatott.Bolodg Baba várást!

3 hetes babuci anyukája:)

2009. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szerintem még nem,ilyenkor még nem olyan erős a babó.Majd később mér fogsz,ezt most tapasztalatból írom.

Boldog Baba várást!

27+4 hetes kismami

2009. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg pont az elején véltem rendszert fölfedezni, most már semmi.Eleinte este 9és 10 között mindig jelentkezett, ez fix időpont volt. Mostanában semmi rendszert nem tapasztalok, csak annyit, hogy vannak aktívabb és passzívabb napjai...
2009. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A múltkor olvastam pont, hogy a babáknál úgy a 25. hét körül lehet rendszert felfedezni az ébrenlétben és alvásban! Nos én is kezdem látni, hogy mikor van jobban fent, de még nem nevezném épp rendszeresnek! :) Szerintem ez is babafüggő!

25 hetes kismami

2009. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!