Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok és már...

25 hetes terhes vagyok és már elkezdtem vizesedni. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A sófogyasztást minimalizáld az étrendedben, mert a só megköti a vizet a szervezetben. Talán ennyi is elég lesz.
2011. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol? Ha túl kevés folyadékot viszel be, a szervezted beáll egy vízvisszatartásra... minél többet iszol, annál jobban működik a kiválasztás. Emellett a sófogyasztást tényleg érdemes visszafogni.
2011. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a csalánteával próbálkozom!Napi 1 pohárral iszom belőle,ha másra nem vas is van benne:)
2011. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a csalanteat nem szabad rendszeresen inni mert vizhajto hatasa van...neha 1-1 pohar belefer es mellette igyal nagyon sok vizet es keruld a sot
2011. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azt mondta a védőnőm, hogy igyak sok folyadékot (vizet főként) és egyek sok fehérjében gazdag terméket (hal, tejtermékek). Ezek megkötik a vizet és kisebb a vizesedés, persze valamilyen mértékű mindenkinél van.
2011. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most kérdeztem rá,és a sok folyadék,plusz sószegény étrendet javasolták.

Plusz nekem még azt is,hogy a lábaimat mindig polcoljam fel,mert enyhe vizesedésem van,de csak a lábaimban.

37km.

2011. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tippeket,nekem is csak enyhe vizesedésem van de inkább most próbálok rá odafigyelni,igyekszem majd többet inni.lehet hogy az utóbbi időben kevesebbet ittam...
2011. márc. 12. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy a sózást hanyagoljam, és túl sok folyadékot se igyak, esetleg ha innék, akkor egyek meg helyette egy almát.. csak az a baj, hogy az almától meg még szomjasabb leszek! :-(
2011. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!