Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 28. hétben vagyok...

Mit tegyek? 28. hétben vagyok és elkezdtem vizesedni.

Figyelt kérdés
Mit tegyek ellene?
2010. márc. 13. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor polcold fel a lábad, és próbálj éjjel is úgy aludni. A bokakörzés és a lábmozgatás is sokat számít, illetve nekem azt mondta az orvosom, hogy minimálisan sózzak, mert az köti le a vizet. Tehát polcolás, mozgás és sómentes étkezés.:)
2010. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hajlamos vagyok a vizesedésre, ezért a 8. hónap végéig tornáztam, az megkímélt ettől. A 9. hónapban már nagyon fáradékony voltam, nem volt kedvem mozogni, nagyon be is vizesedtem. Ha megbeszéled az orvosoddal, és ő engedi, kezdj el óvatosan mozogni. Van számtalan terhestornás DVD az üzletekben-én a Rubint Réka dvd-re tornáztam, ki lehet bírni, ráadásul trimeszterenként egyre könnyebbek a gyakorlatok-, azokat úgy adják ki, hogy biztosan nem lesz tőlük bajod. Nekem bevált.
2010. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia.ha ez vigasztal én a 23. hét óta vizes vagyok,hiába polcolom,meg a többi amiket tanácsoltak,egyáltalán nem használ semmi.
2010. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

olvastam, hogy jót tesz ilyen esetben a csalántea , és a petrezselyem, illetve több tejtermék fogyasztása.

Én a petrezselymet és a sok tejterméket próbáltam, nekem bevált.

35 hetes Kismama

2010. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!


Az utolsó válaszolónak: A csalánteáról én is hallottam. Nem szabad alkalmazni, mert csökkentheti a magzatvíz mennyiségét is. És nem tesz jót a babának sem.

2010. márc. 14. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem vizesedni egy hete. Minden zoknimnak látszik a gumijának a bevágása a bokáimon. :S Máshol nbem látszik. Nekem is a láb gyakori felpolcolását javasolta a doki, még éjszakára is, alvás közben. Ehhez megfelelő párnát még nem találtam, mert mindet lerúgom egy idő után. :)

29 hetes km

2010. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!