Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok 4 poz....

4 hetes terhes vagyok 4 poz. teszttel, hatalmas feszülö mellel es fajo derekkal, de nekem nincs magas höm, teljesen normalis 36 mindig, ez baj?

Figyelt kérdés
a 4tesztet azert csinaltam mert annyira örülök,es nem hittem el,minden ok is csak nincs olyan kiemelkedö höemelkedesem
2009. febr. 20. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj de aranyos vagy!Elképzeltem ahogy négyszer visszamész a gyógyszertárba!:D Gratulálok,a pozitiv az pozitiv,akármennyi is a hőd:-)))
2009. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok neked! A testhőmérsékleted miatt ne aggódj, mindenki más és mindenkinél másképp jelentkezik a terhesség, másak a jelei és másképp éljük meg! Ez így jó! Nem vagyunk egyformák! Fontos, hogy ne aggodalmaskodj és ne idegeskedj. Nyugalom. Pozitív gondolkodás. Harmónia! Még egyszer gratula. 13 hets km
2009. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem ugyanoda mentem az ciki lett volna :)
2009. febr. 20. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív az pozitív. De jó neked! Nekem iszonyú hőhullámaim voltak végig. Egész télen 18 fok volt a házban, mert különben majd meg őrültem. A férjem vacogott, meg az egész család azon aggódott, hogy megfázik a kismama.

De nem mindenki éli meg egyformán.

2009. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sosem mértem a hőmet,Te se tedd,a tesztek bizonyítanak.Nagyon gratulálok!
2009. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sose mericskeltem a hömet,csak most hogy tudom jön a baba,hala istennek nincs hanyingerem sem köszi a valaszokat
2009. febr. 20. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj dehogy baj! Nekem is csak akkor ment 37 fölé eddig, amikor megfáztam! Ne izgulj! Nem mindenkinek lesz magasabb a hője, ha babás lesz!
2009. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok! Ne aggódj, én úgy tanultam, hogy a hőmérséklet emelkedés terhesség esetén csak 1-2 tized. Ill. egész pontosan pé esetén megemelkedik 1-2 tizeddel és ha teherbe esel, akkor úgy is marad. Szóval semmi probléma. Pozitív az pozitív a hőmérséklet meg akkor számít ha pé-t nézel:)

Boldog Baba várást!

2009. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!