Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagy, ma megmértem a...

30 hetes vagy, ma megmértem a haskörfogatom köldöknél, mert mindenki azt mondja, hogy hatalmas a hasam.127 cm-es. Egyébkénk 170 cm magas vagyok és van egy kis feleslegem, de a hasamon nincs háj. Nektek ilyenkor kb hány centi volt a pocitok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 36 hetes vagyok és 96 cm a hasam köldöknél mérve. 165 cm vagyok. Alkati kérdés szerintem.

2009. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 180 cm vagyok, de csak az első terhességemre emlékszem, hogy hány centi volt a hasam: a végén volt 107 cm. A tied tényleg hatalmas. Nem sok a magzatvized véletlenül?
2009. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond és mekkora a pocid. Ez attól függ, hogy hogyan fekszik a babád a testedben. Van aki nagyon bent hordja, van aki kint. Van akiről hátulról nem is látszik, hogy babát vár, mert elöl van a baba, másnak meg nagyon széles a pocija. Tehát ez nagyo egyéni és terhességenként is változhat. Egyébként ez a poci dolog nagyon egyéni. Az a fontos, hogy a babád szépen fejlődjön, akkor minden rendben van. Nekem a 4-ből 3x elég nagy volt a pocakom viszont hátulról egyáltalán nem látszott rajtam semmi. A picivel meg olyan pici volt a hasam, hogy alig vették észre, hogy babát várok. Amikor szülni mentem alig volt 90-es haskörfogatom..
2009. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Szia, én 25 hetes vagyok és 98 cm.
2009. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

28 hetes vagyok és 98 cm a pocim körbe.

Engem meg folyton azzal cukkolnak és idegesítenek, hogy még 4 hónaposank sem nézek ki. Sőt, van aki azt hiszi, csak felszedtem pár kilót. Múlthéten még a doki is meglepődött, pedig eddig ő mondta, hogy ne foglalkozzak ezekkel a megjegyzésekkel, mert magas vagyok (183 cm) és másként oszlik el.

Mindenesetre a vizsgálatkor kiderült, minden rendben, minden méret tökéletes,annyi, amennyinek ilyenkor lennie kell. Szóval megnyugodott ő is , én is


Nagy pociból is bújt már elő kis súlyú gyerek, meg fordítva is.

Én örülnék, ha nagyobb lenne.... De előnyöm a pici pocival, hogy egyáltalán nem érzem "terhesnek" magam.


Szóval, engedd el a füled mellett ezeket a megjegyzéseket. Mindig a doki véleményére adj!

28 hetes km

2009. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Igazából engem nem zavar, hogy nagy a pocim, ami engem zavar, hogy mindnki azzal jön, hogy biztos mekkora baba lesz meg hogy biztosan csak egyedül van és nem ikrek? Eddig nem mondta a doki, hogy több a magzatvizem, jövőhéten megyek hozzá meg fogom kérdeni, hogy a méretei megfelelnek e a korának.

2009. júl. 7. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 173cm vagyok, 23 hetes és 124cm a pocim mérete. Szintén feleslegem van és a baba előtt 122cm volt a haskörfogatom, viszont a pocim hatalmasat nőtt. Ki érti ezt? Mindenki azt kérdezi mostanában hogy fogytam? Pedig híztam 3kg-t de a testem teljesen átformálódott, biztosan ezért van. Ne foglalkozz senkivel csak az a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat.
2009. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 31hetesen volt 96os körfogatom.Van,aki azt mondja milyen kicsi,más meg,h nem ikreket várok véletlenül?!

Egyébként tényleg alkati kérdés.165cm vagyok,42kgal kezdtem a terhességet,és 61nél tartok:)

Szóval ja.De mondják,hogy nagyon jól áll,hogy ennyit felszedtem,csak azért már nehéz nagy hassal ebbe a nagy melegbe.

33+1kisma

2009. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most 31 hetes vagyok, és 110 a hasam.Épp a minap kérdezték hogy mennyi van még hátra, és mikor mondtam hogy két hónap, csak nézett, és mondta hogy nem saccolt csak egy hónapot.

Mindenki mondja hogy szép nagy a pocim.Mondjuk átlag testalkatú vagyok, de a hasamon mindig volt némi felesleg.

2009. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a 30. héten 118 volt a haskörtérfogatom. 169cm vagyok, és súlyfelesleggel indultam. Mindenki folyton azt kérdezgeti, hogy ugye már megyek szülni, vagy, hogy ketten vannak? Na meg, amit a legjobban utálok, amikor azt mondják a hasam láttán, hogy "mekkora baba lesz"! Viszont az orvosok szerint, ill. a méretek szerint teljesen normális súlyú a bébikém!! Egyébként az egyik orvos, akinél nemrég jártam, azt mondta, hogy a has állásából és formájából nem lehet következtetni a baba méretére. Én ehhez tartom magam!! Úgyhogy próbálj meg nem tudomást venni ezekről az emberekről.


Boldog babavárást!

2009. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!