Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetesen voltam ma nst-n,...

40 hetesen voltam ma nst-n, és nem nagyon akart mozogni, pedig lépcsőzni is küldtek. Így holnap vissza kell menni. Volt másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
Gondolom nem olyan nagy baj hogy aludt egy fél óráig, főleg hogy azóta mozog egyfolytában.
2009. febr. 21. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,,

dehogy baj..:))

az én első babócám aki már 18 hónapos, ugyan ezt játszotta a 37.hétől. Ha NST, akkor alszunk jeligére mindig kitolt velem...Lépcsőzés, evés, ivás, hogy mozduljon..:D:D


De mit várnak tőlük, már ilyenkor, nem igaz??:D:D:D

2009. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,az én már 3,5 hónapos fiam is folyton ezt csinálta.Előtte utána egyfolytában,de ha nstn nézték alig alig akart :-)
2009. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önmagában nyilván nem baj, max. lehetett volna holnap még egy nyugis napod, ha nem kellene vizsgálatra menni. Próbálj meg előtte pár falat csokikát enni illetve a barátnőm a narancslére esküdött ilyen esetben.
2009. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen probléma nincs, mert olyan durva nővér rakja a pocinkra a tappancsot, hogy beleremeg a baba is! Aztán ha nem mozog ő megnyomkodja ugy a pocakunkat, hogy nem fogok csodálkozni ha legközelebb az nst-ről rögtön szülni visznek!
2009. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem soha nem volt olyan nst-m ahol elsőre sikerült volna produkálni magát, mindig ismételni kellett. az egész nap erre ment ki a 41 héten:-)
2009. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!