Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hetes kismama vagyok, és...

20. hetes kismama vagyok, és egy kicsit megijedtem. Múlt héten (csütörtökön) éreztem először, hogy megmozdult a pici. Viszont azóta nem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Az elején még így van ez, velem is így volt. Főleg, hogy sokára érezted. Ha pl elöl tapad a lepény, attól simán lehet, hogy az elején nem sokat érzed a mozgást, van, hogy napokig semmit.

De ha nagyon stresszelsz, menjetek be holnap az ügyeletre, ott is elmondják majd, hogy ilyenkor legjobb megnyugodni, és menjetek be, ha ez van, szerintem minden kismama bemegy legalább egyszer emiatt.

2011. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!