Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahogy nézegetem ezt az oldalt,...

Ahogy nézegetem ezt az oldalt, úgy látom hogy 2 kismama is annyi idős terhes mint én. Én május 22-re vagyok kiírva, csütörtökön leszek 28 hetes. Jól gondolom?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csütörtökön leszek 28 hetes. Május 20-ra vagyok kiírva.
2010. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia.én holnap azaz szerdán leszek 28 hetes,és május 18.-ára vagyok kiírva.
2010. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia,Sziasztok! Én is csütörtökön leszek 28 hetes:-) Május 20 ra vagyok kiírva. Hogy vagytok?
2010. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor én hogyhogy 22-re vagyok kiírva?És ti kismamik, hogy vagytok?Ficánkol a picikétek? Merre laktok, és mennyit híztatok?
2010. febr. 23. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok.én eddig 15 kilót híztam,47-ről indultam,most vagyok 62.sajna nagyon vizesedek,kezd emelkedni a vérnyomásom is.remélem nem lesz baj.ezenkívül rendben vagyok/vagyunk.oroszlányon élek.és te?mesélj te is.
2010. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Május 20-ra vagyok kiírva, csütörtökön leszek 28 hetes. :)


Jól vagyunk, köszi. Ma még csak picurkákat mocorgott a baba, ilyenkor aktívabb szokott lenni. Front van, remélem.

Hízni azt a 6 kilót híztam vissza, amit az első trimeszterben leadtam. Másutt nem látszik, csak a pocakomon a többlet.

A vérnyomásomról ki is írtam kérdést, mert elkezdett vacakolni. Többször mértem magasabbat, így emeltünk a napi 1-1 gyógyszeren 3x1+1-re. Ez úgy néz ki működik, 130/80 fölé nem megy.

Vizesedés nincsen, viszont előtejet se tapasztaltam, ráadásul a mellbimbóm kisimult, világosabb lett és semmi jele a cicimen, hogy babát várok.

2010. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3. babát várom.Jól vagyok azt leszámítva, hogy sokat ég a gyomrom. Az alvással vannak problémák. Este hamar "kidőlök", viszont éjjel sokat forgolódok, fel-fel ébredek, pisilni járok és már 4-5 óra körül felkelek, mert nem bírok tovább aludni.Hál'istennek az eddigi eredményeim is jók és még a vérnyomásom is "beállt" normál értékre idáig.Remélem így így is marad. (alapból magas vérnyomásos vagyok).A baba is jól van, sokat mocorog. Általában köldök fölött érzem, ha kinyomja valamijét. Eddig 7 kg-t híztam (70-ről indultam).Tudjátok már a babátok nemét? Nekem valószínűleg lányom lesz. A 3.

Jó egészséget és szép napot!

2010. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja! Az 1. voltam.
2010. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát mi is jól vagyok, csak aggódom mert van, hogy 4-5 napig nagyon aktív, van hogy egy hétig alig-alig mocorog.Eddig 10 kilót híztam, van már előtejem. Szigetvári vagyok. Kisfiam lesz.
2010. febr. 23. 15:36
 10/11 anonim ***** válasza:
sziasztok én május 24 re vagyok kiirva győri vagyok és kisfiut várunk.sokat ficánkol de van hogy 1-2 napig nagyon keveset aztán meg szétrugja az oldalam nektek is van igy?
2010. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!