Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hittél a babonákban...

Kismamák hittél a babonákban terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Anyukám már nagyon sok mindenre azt mondta, hogy ezt ne csináljam azt ne csináljam!pl.:ne simogassam a kutyákat, mert szőrős lesz a gyerek..,ne nyomkodjam az arcomat,mer piros foltocskák lesznek a gyerek arcán!

Volt valakinek esetleg ilyen tapasztalata?


2011. márc. 16. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken jót nevettem, természetesen butaság. Én nem vagyok babonás, mindhárom terhességem alatt végig simogattam a kutyákat, és egyik gyerek sem lett szőrös. :)
2011. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én a tudományt pártolom.

Abban több ráció van, hogy állatoktól el lehet olyan betegséget kapni, ami egy felnőttre nem, de eseleg egy magzatra káros. De hogy a gyerek kiszőrösödik, ha kutyát simogatok...No comment :)

2011. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Az én anyukám megijedt egy egértől a terhessége alatt, és nekem van egy egér formájú anyajegyem a csípőmön.
2011. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Néha már én is nevetek az anyukámon,de néha sok, hogy mit nem szabad....

Az nagyon komoly az egeres story!:)

Én is hallottam ilyenről, hogy nem szabad megijedni ,mert meglátszik a gyereken!

A párom anyukája megijedt egy hallott kis egértől a szívéhez kapot és a párom melle alatt van egy újj nyom ami az anyájé..:)

2011. márc. 16. 10:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagymamám közölte vele,hogy olyan fiús hasam van,tuti fiam lesz. (ja,anyunak is ezt mondták,mikor velem volt terhes,az sem nyert...)Két orvos egymástól függetlenül lányt mondott,még azért várom az eredményt,de nem hiszem,hogy a dokik tévedtek..:D
2011. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Megnézheted, hogy milyen nemű lesz a babád, a www.bertengo.com-on, a kínai fogamzásnaptár alatt. Nekem bejött.
2011. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen,általában az első egy-két hónap alatt. Az okát nem tudják (igaz,nem is kutatják),de nem minden esetben.

Én két hónaposan térdre estem,lejött a térdemről a bőr, a lányom térde pedig azon a helyem barnafoltos.

De volt egy osztálytársam,akinek az anyukája megijedt egy fekete pulitól. A kutya a lábszárához dörgölőzött,odakapott, az osztálytársam lába tenyérnyi darabon fekete,szőrös volt. Akkor még nem volt divat a plasztikai műtét.

2011. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A babonáknak népszerűek. S néha nagyon idióták is, de én épp ezért szeretem őket, mert viccnek nagyon jó. :)

Én nem igazán hittem nekik, viszont jó volt rajtuk szórakozni. Megnézegettem milyen babonák vannak, mert érdekelt, ugyanakkor egy percig sem vettem őket komolyan.

2011. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a macskám sokat ült az ölemben, mikor terhes voltam, mondták is hogy szőrös lesz a gyerek. Hát nem lett az. :) Viszont sikít örömében, ha macskát lát. :)
2011. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne és jobb is igy mert sokan bediliznek és nem mernek csinálni már szinte semmit. Inkább élvezem a terhességet és teljesen biztos vagyok benne hogy egészséges szép gyermekem lesz. Nektek is ezt kivánom!
2011. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!