Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől hal el/meg egy pár...

Mitől hal el/meg egy pár hetes magzat az anyaméhben?

Figyelt kérdés

olvasom sokszor, hogy elhal nála, de nem olvastam és hallottam, hogy ezt mi okozza, miért következik be?

érdekel minden..


2011. márc. 20. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem az első babára aki pár hetesen /3-4/ ment el csak annyit tudott mondani az orvosom,hogy nem volt életképes.:(

Van olyan,hogy nem indul be a szívhang,vagy nem jó helyen tapad meg.Esetleg a hormonok is okozhatják.

2 hónapos kisfiú anyukája :)

2011. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában élettel össze nem egyeztethető fejlődési rendellenessége van.

Ezen kívül előfordul, hogy a 2-3 hetes kismama (amikor még nem is tudja hogy terhes) mondjuk belázasodik, vagy tüdőszűrésre megy, és ezek is végzetesen károsíthatják a magzatot.

Valóban lehet még hormonális ok is (kevés progeszteron).

2011. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első babám a 10íhéten ment el, még nem tudtam, hogy terhes vagyok, amikor egy elég csúnya tüszős mandula gyulladásom volt, amire kaptam antibiotikumot ami nagyon erős volt. Hát nekem ezért halt el, de ezt is leírták előttem.

Viszont most már van egy 10 hónapos örök mozgó fiam:)

2011. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nem tudták megmondami.

2011. márc. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezek eléggé megrémisztenek.. én 3 napja vagyok hőemelkedéssel és köhögéssel itthon, néha görcsölget a hasam, bár előtte intenzívebben éreztem.. el kell mennem majd orvoshoz.
2011. márc. 21. 08:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne majd menj el orvoshoz hanem most!nálunk 9 hetesen halt el és előtte 7 hetesen még volt szív hang!Volt szövettan és nem találtak semmi rendelleneset!Utólag,mert nagyon sokáig véreztem a műtét után,a doki szerint medencefenék gyulladásom volt!
2011. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!