Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 éves vagyok és terhes. Mit...

14 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Kedves 18:04-es :)


Egyet kivéve ugyanazt írtuk.. :) (hogy megtartja) :)

2011. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem olvastam végig az összes választ siettem(18:04es)
2011. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Semmi gond, örülök, hogy egy a gondolatmenetünk :) 18.10-es :)
2011. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:

Kedves 17:45-ös - igen, amikor válaszolni kezdtem, akkor még csak 3-4 válasz volt, és kizárólag a korával foglalkozott!

A válaszom nem 1 szavas volt - és közben nekem is akad itt néhány kölök (mellékesen: egy 14 éves lány is akad köztük!).


És valóban nem adtam bölcs tanácsot - mert erre nincs bölcs tanács! Csupán arra hívtam fel a figyelmét, hogy ne a barátaival és a társadalmi elvárások döntsenek helyette, mert neki kell egy életen át együtt élni döntése következményeivel!

2011. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
61%

Az, hogy abortusz után nem lehet újra babája, kb. annyira esélyes, mint hogy holnap elüti egy piros taxi! Én személy szerint eléggé abortuszellenes vagyok, hívő, és a második babámat várom. Mindezek mellett egyértelműen az abortuszt javaslom, mert 14 évesen kihordani egy babát életveszély!

Anyukád biztos ki fog akadni, de hidd el, hogy mindennél jobban szeret téged, és csak az aggodalom miatt van ez! Mondd el neki, hogy tudod, hogy hibáztál, azzal hogy korán szexeltél, de védekeztetek. Elég lecke ez neked egy életre!

De ne halogasd, mert minél tovább vársz, annál rosszabb, minden szempontból! És az abminisztráció is idő, szóval kevés időd van!

2011. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kamu kérdés...
2011. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Eléggé durva vicc lenne..
2011. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Szerintem add örökbe.

Nyílt örökbefogadással a legjobb, így megismered az új szüleit, és családból rögtön családba kerül.

2011. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Én csak gratulálni tudok,lesz bajod!.....hozzáteszem parmatex mellett estem teherbe!Beszélj anyukáddal ugyse kerülheted el ugyanis mindenféle beavatkozáshoz szülői belegyezzés szükséges és van még egy rossz hirem nem te döntöd el mi lesz veled mivel még kiskorú vagy!
2011. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Beszéltem vele, és megtartom a babát, de örökbe adjuk.
2011. márc. 26. 15:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!