Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 8+5 hetes babás,...

Ma vagyok 8+5 hetes babás, mivel kimaradt a 2. nemvárt, így kíváncsiságból csináltam még egy tesztet, de a tesztcsíkom elég halvány lett. A halvány csík jelentheti a magzat elhalását, vagy csak a teszt volt rossz?

Figyelt kérdés
A terhességi tüneteim a mai napig megvannak (émelygés,gyakori vizelési inger stb.) és semmi vetélésre utaló jel nem volt pl. görcs vagy vérzés.
2011. márc. 26. 12:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

3 eset lehet


1. elhalt a baba és emiatt csökkenni kezdett a HCG szintje


2. túl magas a HCG szinted és emiatt lett halványabb a teszt, a legtöbb teszt tájékoztatójában benne is van, hogy túl magas HCG-re is adhat negatív eredményt a mittudoménmilyen jelenség miatt (olvasd el)


3. vacak volt a teszt

2011. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Remélem nem az első variáció jön be!
2011. márc. 26. 12:48
 3/24 anonim ***** válasza:
szia én is, ha a babát nézem akkor 8+5 hetes vagyok, az utolsó mensi első napja jan 17-én volt, 26 napos ciklusokkal . te hogyan érzed magad?
2011. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak:

Nekem jan.24. volt az utolsó mensim időponja, azóta elég intenzíven jelentkezett egyik-másik tünet,pl. émelygés,vizelési inger,kávéundor. A hasam alján érzek izomlázszerű fájdalmat, de azt mondják, hogy ez a méh növekedésében megkövetkező szalag nyúlásától van. Egyébként jól vagyok. Most egy kicsit elkenődve a halvány teszt miatt, de remélem hétfőn már okosabb leszek, és nagyon bízom abban, hogy a baba nem halt el. Vannak, akik szerint el kezd egy idő után csökkenni a hcg szint és ez okozza a halvány csíkot. Remélem tényleg csak erről van szó!

2011. márc. 26. 14:25
 5/24 anonim válasza:
Ha tudod, h 9 hetes terhes vagy minek csináltál tesztet? Most csak saját magadat idegesítetted fel! Nyugi, szerintem felejtsd el és nyugodj meg ne kombinálj!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok. megértem aggodalmadat, nekem is sokszor jár az a fejembe h mi történhet odabent, minden rendben van e, mivel nagyon sok rémisztő történetet hall az ember és mint tudjuk a 12 hétig de utána is bármikor történhet bármi, ne adja az isten mert semmi bajon ne menjen át egy kismama sem, de sajnos elkerülhetetlen. az első nekem ki sem fejlődött üres petezsákom volt 6 héten műtöttek. tehát megértelek. a tesztet mert tényleg mért csináltad? nyugtasd magad h vannak tüneteid és nyugodj meg míg mész a dokihoz, minden rendben lesz.
2011. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A tesztet anyu tanácsára csináltam, mert anno, amikor a húgommal volt várandós, az ő dokija azt tanácsolta, hogy csak akkor menjen hozzá, ha kimaradt a második menstruációja is és az akkor készült teszt is pozitív! A saját eszemtől nem csináltam volna meg, mert hülyeségnek tartottam az ötletet.Nem értettem, hogy miért kell még egy teszt, ha amúgy is kimaradt a második?!
2011. márc. 26. 16:52
 8/24 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a biztatást, hétfőn megyek dokihoz, majd megírom, hogy mi volt!
2011. márc. 26. 17:03
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem akarom megsérteni anyudat, de azóta haladt ám már az orvostudomány! Ha egy héttel ezelőtt mentél volna, akkor is dobogó szívű magzatkát láttatok volna, és nem lennél ideges. De így is minden rendben lesz, majd írd meg mi volt!
2011. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ezt mondod, bár nagyon szeretem anyukámat én is mondtam neki, hogy, már az is elég rég volt, amikor a húgommal volt terhes, mert annak is már 12 éve, és attól, hogy akkor azt tanácsolta a doki,az nem jelenti azt, hogy törvényszerűen mindenkinek így kell csinálnia. Én már a hét elején akartam menni dokihoz, de azt mondta, hogy várjak még. Hát vártam! És most csak annyi lett az eredmény, hogy idegeskedhetem addig, amíg be nem bizonyosodik,hogy lehet, hogy nincs semmi baj!
2011. márc. 26. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!