Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is így? Ha nem eszik...

Van más is így? Ha nem eszik elég édességet ingerült lesz?

Figyelt kérdés
Nem értem miért van de ha nem nassolok eleget teljesen kikészülök és ingerült leszek :SS
2011. ápr. 1. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok édesszájú, de mindkét terhességemnél szinte csak ezt kívántam és bizony ha épp nem kaptam meg nagyon ki tudtam akadni! :D
2011. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is tisztára ki vagyok h mikor lesz már este hogy tudjak venni valamit...közben meg iszonyat ideges, INGERÜLT vagyok :SSSSS
2011. ápr. 1. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a pizzás csigát,pizzát stb kívántam.Ha nem volt a boltba idegbeteg lettem,és kétségbe estem mit fogok most enni:DDD

Meg is lett az eredménye 25kg felesleg:(

Próbáld csökkenteni a mennyiséget,vagy nem hizlalóval kiváltani.

2011. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Leesik a cukrod, attól van.
2011. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A csokoládé pl. boldogsághormonokat (endorfin) szabadít fel.. [link]
2011. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen bőven meglehet h alacsony a cukrom..általában mindig az szokott lenni...


amúgy csak úgy tudom feltornázni hogy édességet eszem ??

2011. ápr. 1. 13:14
 7/10 A kérdező kommentje:

jó azért nem kéne ilyen nutellás kanalakkal ingerelni :DDDD


már az ételek, italok kategóriát sem merem nézni mert az előbb egy krémes receptre bukkantam :SS

2011. ápr. 1. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát egyél teljes kiörlésű dolgokat, akkor az tovább fűti a szervezeted, nem esik le étkezések közt a cukrod.

Csokiból is jobb minőségűt vegyél és csak egy-két kockát egyél. Vagy mindig legyen nálad szőlőcukor, és míg hazaérsz a következő étkezésre addig is el vagy látva legalább.

2011. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen!Ráadásul terhességi diabéteszes vagyok tehát nem is ehetek!Kínszenvedés amikor a 3 gyerkőcömnek sütök és a nasit veszem a boltba!
2011. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, kifejezetten dühös leszek.
2011. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!