Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros kismamám milyen édesség...

Cukros kismamám milyen édességet esztek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,de nagyon, mert én megveszek a madártejért í8a tej nagyon felviszi a cukrom!!!) vagy bármilyen édes dolog szóba jöhet most már, amivel nem ártok a diétámnak vagyis ugye a babámnak:)

Hála és köszönet:)


2011. szept. 1. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem voltam cukros, de a hugom igen.Őnem evett semmi édeset, szinte semmi szénhidrátot. kétnaponta egy marék rizst.különben csak zöldséget, húst
2011. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

bár nem tudom milyen mechanizmust vált ki, még nem próbáltam ki, de elméletileg diabetikus madártej


hozzávalók:

1 l 1,5% tej

5 db tojás

1/4 vaniliarúd

édesítő

1 ek liszt


elkészítés:

-lábasba kevés víz+tej+ vaniliarúd, ezt felforralni

- tojásfehérjét habbá verni, majd beletenni, pár másodperc múlva kiszedni

-beletesszük a tojássárgáját, amit simára keverünk liszttel és 1 ek hideg tejjel


éskész, ezt én is csak találtam, de egy próbát megér

nekem azt mondták, hogy túróba tegyek egy pohár joghurtot keverjem össze és fagyasztott gyümivel turmixoljam le, állítólag ez is csillapítja az édesség vágyat

kitartást

és jó babavárást

2011. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a fehér liszt és a tej sajnos kizárva, szülésig legalábbis tutira:)
2011. szept. 2. 01:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is gest. diabos vagyok. Nekem -ha nem reggel iszom- nem nagyon emeli a cukromat a tej, de ha Neked igen, akkor próbáld ki a szójatejet. Csináld diabetikus pudingporból és édesítőszerből, így simán eheted a madártejet.
2011. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a második babámat várom, és most már a terhesség elejétől kezdve csinálom a 180 g ch diétát magamtól. Sokszor nagyon szenvedek én is mostanában, mert sokszor éhes vagyok, de cukor helyett mostmár teljesen megszoktam az édesítőt. Nekem a 2in1 kávé, frissen felvert tejszínhabbal, fahéjjal megszórva, + 2 db diabetikus keksz(kb 10 g ch) sokszor az édesség és imádom.

Én is csináltam már diabetikus madártejet édesítővel,a klasszikus recept szerint és még a férjem se vette észre, hogy más.

Amit tegnap csináltam: diabetikus kalács, apróra tépkedtem, megszórtam fahéjas dióval(édesítés nélkül), pici(tényleg csak pici) tejjel meglocsoltam, és szintén egy pici hidegen készíthető(vízzel) vaníliapudingot öntöttem rá. Behűtve isteni aranygaluska utánzat!

Én is nagyon édesszájú vagyok, így szoktam sütni gyümölcskenyeret szénhidrátcsökkentett liszttel, meggyel, magvakkal, fahéjjal, és ezt vajjal eszem.

2011. szept. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!