Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vidéki vagyok és az itteni...

Vidéki vagyok és az itteni nőgyógyász Székesfehérvárra küldött be ultrahangra (6 hetes)! De azt nem mondta hogy az az sztk. -ba menjek vagy az ambulanciára! Ti hova mentetek először ha nem volt fogadott dokitok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az sztk-ba.

De mehetsz az ambullanciára is, de ott többen vannak, ahogy észrevettem, meg oda inkább olyanokat hívnak, akiknek van dokijuk, csak oda rendeli be őket... Ha odamész mégis, akkor ne felejts el sorszámot húzni. :)

2009. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szia ÉN AZ SZTK-ba mentem,és oda is járok.
2009. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébkén az Sztk-ba kell időpontot kérni?
2009. febr. 27. 16:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Az sztk-ba előre nem kell időpont, hanem mikor odamész, akkor jelentkezel be a kartonozónál, és mire sorrakerülsz már benne leszel az aznapi listában, és így név szerint hív majd be a nővér.

2009. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Nővédelmibe jártam előtte is(bár azt hallottam nem mehet vidéki, de nekem ott dolgozik anyukám, úgyhogy ezt nem tudom pontosan)De akkor az sztk.32 hetes
2009. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

A nővédelmibe nem mehet vidéki. Engem egyszer elég "illedelmesen" elzavartak emiatt...

2009. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem tehetnek róla ha el kell zavarniuk, és nem mindenki olyan durva.Hát akkor nekem protekcióm van.Ennyi kijár.Ha már a dolgozóknak nem sok jár....
2009. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy nem tehetnek róla, de a hangnemről igen. :) De túléltem. És megtaláltam Blaskó Ervint, úgyhogy sínen a sorsom. :)
2009. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na hát én most "megjártam" mindkettőt egy hét alatt.

Az ambulancián velem elég furák voltak, siettettek, 2 szót szóltak hozzám kb., (nem is találta a doki a babámat) stb.És annyit se mondott mikor menjek legközelebb.Gondolom azért, mert nincs még választott orvosom..

Ezren voltak. De tényleg ha oda akarsz menni, az üvegajtó után egyből balra van a sorszámhúzó.

A nővédelmibe már korábban mentem, de ott is nagyon sokan voltak már 8kor, a kisfiammal mentem, mert nincs kire bíznom.De az adminisztrációnál nagyon kedvesek voltak a hölgyek, szórakoztatták a fiamat, meg vigyáztak rá, míg bent voltam vizsgálaton..

Szóval nagyon hálás vagyok nekik, hogy megkönnyítették a dolgomat (mert elég ritka manapság a gyerekbarát hozzáállás).

Ezek alapján én az sztk-t inkább javasolnám.Ja és az sztk-s doki is normálisan megnézett, türelmesen megkérdezett mindenről és persze ott van a babám teljesen jó helyen:)

Bár a legjobb a saját doki, csak ne lenne olyan marha drága, de ez van :(

2009. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem mindenkinek hogy nmegkérdeztem anyukámat, és mehet vidéki is, ha valakit elküldtek az nem tudja mért volt, utolsó válszolónak örülök hogy jó volt a véleménye.
2009. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!