Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap szex után rozsaszin...

Tegnap szex után rozsaszin volt a wc papir mikor kitöröltem magam. Ez ugye nem baj? Ezután szexelhetek finoman? Lehet azért véreztem mert 1 hete nem szexeltünk?

Figyelt kérdés

Az orvosnak nem szoltam mert a következő pisilésnél már tiszta volt a wc papír.


19 hetes kismama


2011. ápr. 6. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó lett volna, ha szólsz neki. ugyanis lehet, hogy csak a hüvely falad érzékeny, és akkor akár szexelhetsz is még a terhesség alatt, de ha a méhszájból jön, akkor nem biztos hogy a szexet választanám a helyedben.


Nálam rendszeresen előfordul rózsaszín cucc. Hogy mitől? Na senki nem tudja. Szex nem volt, méhszáj rendben, lepény ép. Épp tegnap doki előtt közvetlenül (pedig már 28 hetes vagyok!), és vizsgált is a doki, semmi rózsaszín nem volt...

Szóval lehet, hogy nálad is így van, de ne kockáztass szerintem.

2011. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szólnék.

Volt, egy kicsit hevesebbek voltunk, és felsértett a körmével bent, ezért "véreztem", említettem a dokinak-a bébi mocorgott, jól volt, ennek ellenére jobban megnézett, de nem okozott gondot, nem látott semmit, így nem tiltott el a házasélettől.

2011. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most hívtam az orvost és azt mondta nincs semmi baj de most ne szexeljek. Nem mondta hogy menjek be hozzá és azt se hogy mennyi ideig nem szexelhetek. Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!