Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, ha 34 hetesen...

Mit jelent, ha 34 hetesen nincs előtejem? Egyáltalán jelent valamit?

Figyelt kérdés
Anyósom azzal fogad minden héten, hogy van e már előtejem, mire én mondom, hogy nincsen. Azt mondja, hogy akkor bizony nem is lesz elegendő tejem a picinek sokáig. Ez igaz? Kell, hogy legyen előtej ilyenkor vagy egyáltalán?
2011. ápr. 7. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kell! Nekem egyikkel sem volt, a nagylány 15 hónapos koráig szopizott, a fiam lassan 6 hónapos és még szopik. Nem kell előtejnek lenni. Egy ismerősömnek volt már a 32. héttől, mégsem tudott szoptatni. Ami viszont TILOS - nyomogatni a cicit, hogy jön-e. A szoptatás hosszúság pedig majd rajtatok fog múlni, nem az előtejen!
2011. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem semmiféle előtejem sem volt, továbbmegyek, soha nem is csöpögött a tejem, már akkor sem, mikor szoptattam, a legelején sem. nem voltam az a tipikus tejcsárda. ennek ellenére 1 éves korig a fő kajája a kislányomnak bőven az én tejem volt, és 18 hónapos korig intenzíven volt tejem, majd 2 éves korban hagyta el a kislányom a cicit. szóval: nem jelent semmit.
2011. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyit,hogy nem kell azon idegeskedned,hogy pöttyös lesz a pólód:D irigyellek.

Engem egyébként azzal zaklat anyukám,hogy biztos,h normális-e,hogy van,mert neki ilyen soha nem volt...

A kérdésedre meg a választ már szerintem megkaptad,semmi köze a szoptatáshoz:)

2011. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt előtejem,de sajnos a tejem nagyon kevés volt,szóval semmi összefüggés nincs a kettő között!
2011. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyósod jól informált! :) Az előtejnek semmi köze a későbbi tejmennyiséghez.

Erre én is jó példa lehetek: terhesség során egyáltalán nem volt előtejem, 39 hetesen születtek meg az ikreim, akiket minden gond nélkül 17 hónapos korukig szoptattam (6 hónapig kizárólag anyatejet kaptak).

Szóval egy a lényeg: ne foglalkozz az ilyen anyósos hozzászólásokkal, semmi valós alapjuk nincs!

2011. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!