Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lesz előtejem? Lesz...

Mikor lesz előtejem? Lesz egyáltalán?

Figyelt kérdés
26+2hetes kismama vagyok.Már több helyen olvastam, hogy a kismamáknak van ilyenkor már előtejük, de nekem még egy csepp sem volt eddig.Ez normális?Egyébként a melleim sem nőttek egy centit se, melltartóból ugyanakkorát hordok, mint a terhességem előtt.Ugye majd fogok tudni szoptatni?
2010. szept. 25. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Ezen ne stresszeld magad előre! Kicsi cicim van, bár terhesség alatt azért nőtt, de nem volt előtejem egy csepp sem. Több mint 2 éve szoptatok. :) A lényeg, hogy amint megszületik a babád, minél hamarabb, lehetőleg 2 órán belül rakd cicire. Olvasgasd az lll.hu oldalát, sok hasznos infót találsz a szoptatásról! Én terhesség alatt szinte mindent elolvastam, gondoltam jobb felkészülni! De ez nem jelenti azt, hogy tudtam is mit csinálok... :D


Boldog babavárást!

2010. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt előtejem, mégis tudtam szoptatni jó sokáig. Ezen ne aggódj, felesleges. A szoptatás meg nem a cicimérettől függ.
2010. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első terhességemnél nem volt előtejem, ennek ellenére bőven volt a szülés után tejem, 6 hónapig kizárólag szoptattam, és 14 hónaposan éná választottam el a kisfiam. Most vagyok a 35. hétben második kisfiunkkal,és most a 26 hét körül vettem észre, hogy nagyon ritkán (nyomásra) kis vízszerű előtej jön (nagyon kevés). Úgy tudom, nem ezen műlik, hogy tudsz-e és meddig szoptatni. Ne aggódj! Ja és a melleim nekem sem nőttek (szerencsére, mert 85D-s melltartót hordok), de az első terhességnél sem nőttek számottevően.
2010. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
nekem már 2-3hónaposan volt pár csepp.
2010. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom mikor kezdődött az előtej szívárgás,de nekem rengeteg volt.Melltartó betét is kevés volt néha.... Rendesen feszélyezett,ha mentem valahova,mert átütött.Aztán végül a fiam 7 hónapos koráig sikerült szoptatnom,pedig az elején nagyon sok volt...

Kistesóval még csak 4 hónaposak vagyunk,nem tudom mikor lesz megint,ha lesz egyáltalán...

2010. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, és még nekem sem volt egy csepp sem. De emiatt nem aggódom.
2010. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem első terhességem, és most vagyunk a 30. hétben, előtejem nekem sem volt eddig. a cicim 75 B ről 85 B lett.

Remélem én is sokáig fogok tudni szoptatni

2010. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!