Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Margit kórházban (Bp.3. ker....

Margit kórházban (Bp.3. ker. ) szeretnék orvost fogadni. Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Oda járok terhesgondozásra is. Szerintetek gáz, ha nem a saját dokimat kérem fel?


23 hetes kismama


2011. ápr. 12. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Margitba szültem decemberben, és nem a saját orvosomnál, mert nem beszéltem meg vele a végén. Amúgy pont szabin lett volna a szülésemkor, így rábíztam magam a véletlenre és nagyon jól alakult.2-3 orvos mindig van ügyeletben és szerintem egyik sem unszimpatikus. Jobban jártam így hogy, nem fogadtam és neked is tanácsolnám. Arról nem beszélve, hogy anyagilag sem mindegy. Azért adtam a dokinak is, de messze nem annyit mint amennyi lett volna a saját orvosomnál. /egyáltalán nem éreztették velem, hogy nincs megbeszélt dokim/
2011. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia


szerintem sem kell a margitban orvost fogadni


több helyen is megforddultam már és tapasztalataim alapján a margitban nincs rá szükség

mindenki baromira figyelmes és kedves

ha hálás leszel add oda az ügyeletesnek amennyit gondolsz de szerintem előre egyezkedni nem kell

2011. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ügyeletesnél szültem, dr. Magyar Attila, jó orvos, de a többi is az. Szerintem sem szükséges fogadott doki.
2011. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Magyar Attila az orvosom!Nagyon kedves,aranyos doki!:) 2009-ben szültem nála lányomat,2hónap mulva a fiamat!!És nagyon ügyes!
2011. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Dr. Lévárdi Ferenchez jártam terhesgondozásra és nála is szültem 2009. őszén és most a kistesóval is hozzá járok és nála is szeretnék szülni. Nagyon elégedett vagyok vele :-)


Kolléganőm 2010. őszén az éppen ügyeletben lévő Bánkúti doktornál szült, de terhesgondozásra végig Dr. Magyar Attilához járt és ő is teljesen elégedett volt mindennel.


... én eddig ahány kismamával/anyukával beszélgettem, aki a Margit kórházban szült mindenki elégedett volt az orvosával (akár választott volt a doki, akár ügyeletes) :-)))


Szép babavárást és könnyű szülést Neked!

2011. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is Dr. Lévárdinál szültem:-)))))))

Kétszer: 2000. januárban és 2009. márciusban.

A Margit kórház már akkor 11 éve nagyon jó volt,

mind a kétszer maximálisan meg voltam elégedve, az orvosommal és az egész kórházzal is.

2011. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!