Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen veszitek/vettétek...

Hány hetesen veszitek/vettétek meg a babaruhákat, és milyen méretűt?

Figyelt kérdés
Én már nem is tudom milyen kéne.50,56,62?
2011. ápr. 14. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

56-os alatt ne vegyél. mutasd meg a párodnak hol lehet kapni 50-es ruhákat, ha kicsi lesz a baba akkor érdemes párra befektetni, de ha az elején kicsit nagyobb is a ruha rá, akkor sem lesz semmi baj. Egyébként sok 56-s ici pici. 62-es böl sem árt párat venni.

én folyamaotsan vettem, és a végén rendeltem sokat netröl.

2011. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kb.félidős lehettem,mikor elkeztem venni a ruhákat.

24 hetes uh-on tutira mondták,hogy kisfiú.

Sajnos elég sok 56-os ruhát vettem,pár 62-t,kisfiam 58 cm-rel és 4100 grammal született.

Amit hazamenösnek összekészitettem,persze 56-os body,rugi,nem volt rá jó.

Férjem hozhatta a 62-t.

Az 56 között is sok elég kicsi.Kb.3 db. 56 -s ruhája volt ami ráment,1 hétig.

Ne vegyél sok picit,főleg,ha nagy babát jósolnak.

2011. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd a betöltött 6ik hónap után vásárolunk(babonából).

Szerintem ne vegyél a legkisebb ruhából ,mert lehet,hogy nagy babád lesz és akkor csak kidobott pénz!De mégis az kell majd,akkor majd a párod vesz!Szerencsére én sem a legkisebb méretűt vettem abból a ruhából amiben hazahoztuk,pedig nagyon rá akartak beszélni! Ráfáztam volna,mert nem fért volna bele.Volt több kisruha amit kaptam ismerősöktől,és nem voltak jók rá!

2011. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi az utolsó pillanatba kezdtünk el vásárolni 7-8 hónapos voltam.

2011. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én most25 hetes vagyok,szerintetek még ráérek vásárolni?
2011. ápr. 14. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Bőven ráérsz szerintem, Én is 25 hetes vagyok és kb sehol semmi. Kb 4 hét múlva szeretnék elkezdeni vásárolni.
2011. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem maradt sok az elsö kisgyerekrö és kaptam sokat ismeröstöl.Ezért az utolsó pillanatba vettem meg amibe hazahoztuk egy 56-os méretüt.De alig várta,hogy hazaérkezzünk a korházból mert ugy feszült a kisfiamon.58cm vel született.
2011. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!