Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire előre vettétek meg a...

Mennyire előre vettétek meg a babaruhákat, "kb hány hónapos koráig"?

Figyelt kérdés
úgyértem ti "hány hónapos"koráig vettétek meg a ruhákat?pl 52,56 vagy még tovább,és a többit már ha megszületik majd akkor?Vagy ki hogy szokta?Vagy "be van tárazva"már kb 1éves koráig is?:)Kíváncsi lennék ti hogy szoktátok,nyilván a pénztől is függ hogy ki meddig veszi meg,meg kap e..stb Én még semmit nem mertem neki venni,de már elkezdem lassan,csak nemtudom hogy kéne,vagy meddig,mondjuk kapunk is innen-onnan,de hát fogalmam sincs azok milyen méretűek.(21h)
2010. ápr. 6. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én kb. a 16. héten kezdtem a vásárlás, mindig olyat vettem ami épp akciós volt, meg kaptunk is egy csomót, így kb. 74-sig fel vagyunk szerelve szinte mindennel.
2010. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is lassan vettem meg mindent. Ami épp megérte árban. 52-est nem érdemes venni, mert valószínű egyáltalán nem lesz már jó rá, mert ezt a méretet általában koraszülött babákra jó. Legalábbis nekem is így mondták. Én 56-os és 62-es méretet vettem, még azért kell egy két dolog. 26h km

2010. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. babámnál mire el kezdtem volna vásárolgatni,a rokonságtól nagyon sok kinőtt ruhácskát kaptunk.Úgy kb 74es méretig.De azért persze vettem neki jó pár cuccot,56-62es méretben.Nagyon előre nem érdemes venni,nem biztos,hogy a nagykönyv szerint nő,lehet épp kihagy 1 méretet.
2010. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)
2010. ápr. 6. 20:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
56-os, 62-es és talán egy-két 68-as ruhát vettem. 51 centivel született a baba, anyum rohamban vett pár 50-es ruhát, amíg kórházban voltam, ezeket hordtuk kb 2 hétig. (uh-on óriásbabának jósolták :D )
2010. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én csak 56-osakat vettem.nem tudni milyen ütemben fog nőni meg mikorra fogja kinőni az 56-osokat.és nem akartam úgy járni h nem az évszaknak megfelelőt veszek.tahát 56-osak vannak a többit meg majd folyamatosan.
2010. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, én a 30.hét után kezdtem el, 68-as mérettel bezárólag.
2010. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mi elég sok ruhát kaptunk,azokat átválogattam és méretenként bezacskóztam 1 éves koráig. ( Érdemes összeméregetni a ruhákat egymáshoz,mert elég nagy különbség lehet a számozások között. ) Akkor már látni fogod,miből mennyit kaptatok,mire lesz még szükség.

Aztán újakat is vettem,főleg 62-eseket és néhány 56-ost. Kocsikabátból,hálózsákból 68-ast. A nagyobb méretekkel én még várok,mert ugye nem tudom,mekkora lesz a baba,milyen ütemben fog nőni,és majd az évszaknak megfelelően kell öltöztetni. Ha anyagilag beleférne,bodykat vennék esetleg nagyobb méretben is,de egyenlőre ennyi vásárlás kimerítette a családi kasszát. :)

Boldog babavárást!

2010. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekunk 3 honapos koraig meg van minden, 6 honaposig rengeteg minden van, de itt meg azert lehet fogunk venni neki... Es 6 honapostol is vannak ruhai kb egy eves koraig, de az nem olyan sok. Mi kaptunk is meg vettunk is dolgokat... Szerintem 3 honapos koraig erdemes betarazni, mert addig nem nagyon mesz majd vele vasarolgatni...
2010. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56-tól 68-ig vásároltam. 62-ből van a legtöbb. De azért beszereztem egy-két 50-es méretüt is, sőt nagrágokból, kardigánból, van 74 is. Én is főleg akciósakat vettem, amerre jártam mindenhol, ami megtetszett.
2010. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!