Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gravida terhesvitamin...

Niktoon kérdése:

A gravida terhesvitamin mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Van benne elegendő folsav? Most járok a 6. hétben, és a dokim szerint szedjek valami folsav félét. A Gravida nagy gyógyszer? Nagyobb, mint az elevit? És mennyit kell naponta bevenni belőle?

Azt hallottam, hogy a terhesvitaminoktól jó nagy babát lehet szülni, igaz ez?


2011. ápr. 21. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt hogy mennyibe kerül nem tudom, én elevitet szedtem és végig a 9 hónap alatt 3150 grammal született a babám, nem volt nagy. Most ismét kismama vagyok és megint elvitet szedek.
2011. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gravidát szedek 2-3 hónapja, előtte Ladeeveet-et szedtem, azt mondják ez utóbbi sokkal jobb, de magasabb is az ára. A gravidát 2000 forint körüli összegért veszem, gyógyszertáranként is változik az ára. Tévhit, hogy a vitamintól nagy babád születik és az is hogy a terhes vitaminoktól hízik meg a nő. Ezek butaságok. Szedd nyugodtan.
2011. ápr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 90 darabos 4500-6000 Ft. Gyógyszertártól függ.

Nem a vitamin hízlal. (A 30 darabos árat nem tudom, mert én soha nem vettem olyat.)

Én végig ezt szedtem és én is csak 6 kg-ot híztam, és a babám is csak 3 kg-mal született (Alkati dolog)!

Van benne elég folsav, ugyanannyi, mint az Elevitben pl.

A Ladeevit-ben viszont nincs elég folsav az első három hónapra!

2011. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!