Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Büszke vagy a pocidra vagy...

Büszke vagy a pocidra vagy takargatod?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 17:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nagyon büszke voltam a kis pocaklakómra!Nem takargattam soha.
2011. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 sumergo ***** válasza:
Nem takargatom, nagyon szeretem a pocimat, de azért nem mutogatom direkt. Szeretem a pocaklakómat, nem mutogatom, és nem is takargatom.
2011. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Naná,hogy büszke vagyok!!! Ha 50 éves leszek,és a 15. gyermekemet fogom is várni,akkor is büszkén fogom viselni a várandósságomat!!


Üdv: 24 éves,2 gyermekes,20 h.km.

2011. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát így a 37-ik hét végén már nemigazán tudom takargatni, de amíg tudtam, addig takargattam. Második baba, és nálam ez pusztán önzőségből alakult így :) Az első babánál ugye rögtön elmondtuk a nagyszülőknek, akik örömükben szétkürtölték a jó hírt, és a vége az lett, hogy gyakorlatilag számomra idegen emberek ( mert pl csak anyut ismerte, vagy anyóst ), is úton útfélen megállítottak, tanácsokat osztogattak, vagy ami mégjobb, rémtörténeteket meséltek a szülésről. Nagyon utáltam ezt. Főleg amikor az öltözködésemtől kezdve az étkezésig mindenbe bele akartak szólni. Amikor megtudtuk, hogy jön a tesó, mondtam a páromnak, hogy én ezt mégegyszer nem akarom, mert senkinek semmi köze hozzá mit veszek fel reggel, mit eszem, és egyáltalán nem vagyok hajlandó ezt mégegyszer végigcsinálni. Sajnos ezek annyira az agyamra mentek az első babánál, hogy igazából nem is tudtam a babára figyelni, vagy a várandósságomra koncentrálni, mert félóránként felidegesített valaki.Úgy éreztem, hogy itt mindenkinek köze van a terhességemhez, csak nekem nem, tudom hogy ez hülyeség, de akkor is ez volt. A jelenleginél ez volt az oka a takargatásnak :) Így viszont teljesen más a szitu, alig várom már a babót, és megmenekültem a szakértői véleményektől is :D
2011. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Én is imádtam a pocakomat, büszkén massíroztam vele mindenki előtt:D Aztán jön a babakocsi tolás, mikor még mózesben tolod, akkor egyből levágják, hogy még pici babád van, rögtön odajönnek, hogy had nézzék meg, és akkor még büszkébb vagy, aztán mikor már sportkocsiban tolod, akkor nem mennek oda annyian, de már messziről kiszúrnak, és rádmosolyognak, meg a picidre, hogy milyen aranyos:D Szóval még meg se születnek, és már dagad a mellünk:D
2011. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén én néha, helyzettől adódóan takargatni próbálom ösztönösen mert viszonylag fiatalon lettem várandós, 20 leszek mire megszületik a baba. De nem is ezért, hanem mert általában 15-16 évesnek néznek az emberek, mert annyira kis baba arcom van. :) Gyakran megbámulnak a boltokban, az utcán vagy épp a buszon és érzem a tekintetükben a megdöbbenést mert azt gondolják, hogy jóval fiatalabb vagyok mint 20. Legutóbb amikor Tokajban jártunk, Édesapámmal és az egyik Öcsémmel álltunk sorban fagyiért, Édesanyám kint volt a kocsiban és mögöttünk állt egy fiatal nő és Apa azt mondta h annyira megdöbbenve nézett engem végig, nem tudott hová rakni engem. :) Na ilyenkor zavarba jövök, de természetesen NAGYON BÜSZKE VAGYOK a babámra, nem szégyellem őt, csak néha ezek a tekintetek szinte már égetnek. Azt hiszem valahol természetes, hogy emiatt zavarba jövök! Kicsit szokatlan ez a helyzet még nekem! :)

23 hetes kismama

2011. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled utolsó, én 23 éves vagyok de én is csak 16-nak nézek ki, biztos rajtam is meg fognak döbbenni de lesz*rom :)))

13+5 km

2011. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Viseljétek csak büszkén fiatalok, a pocitokat, én is büszke vagyok rátok!!! Sajnos egyre ritkább, hogy 30 éves kora előtt gyereket vállalnak. Én is voltam 20 évesen pocakos, én 15 nek sem néztem ki :) Most 42 éves pocakos vok :)))És annyi pozitív visszajelzést kapok az utcán, azt mondják, ragyogok (pedig vannak napok, amikor alig vonszolom magam)Minden ismerősöm puszilgatja a hasamat, meg simogatja, nagy szenzáció :)
2011. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én sajnos sokszor takargatom a pocakomat.Nem azért mert 14 évesen lettem állapotos,hanem mert nagyon alacsony vagyok,153 cm,és senki nem néz engem 15-nél idősebbnek.Pedig 21 éves vagyok,mire a pici megszületik betöltöm a 22.

Sajnos nagyon sok a rosszindulatú ember,és velem is baj van,mert mindent nagyon könnyen magamra veszek.És itt a jó idő,és valósággal rettegek attól hogy mi lesz nemsokára ha megnő hatalmasra a pocak,vajon mit szólnak majd az emberek.

De nagyon várjuk a férjemmel a picit,és persze már kezd látszódni a hasam is,főleg a szűkebb ruhákban,és mikor csak ketten vagyunk itthon vagy a rokonokkal,akkor természetesen nagyon büszke vagyok a pocakra,és a benne lévő csöppségre.

2011. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
BÜSZKE! NAGYON NAGYON!!!!!! :)))))))))))))
2011. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!