Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Büszke vagy a pocidra vagy...

Büszke vagy a pocidra vagy takargatod?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 17:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Büszke vagyok rá. Imádom, főleg, aki benne lakik 'albérletbe' :]]

Nem takargatom, szerintem ez egy gyönyörű állapot, mindegy hogy 40 hetesen vasággyal vagy 40 kilo vagy esetleg 90-100.

És még a melegtől is megőrülök!!!

2011. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki előtt inkább nem mutatom, de többnyire jókedvűen kacsázok végig a városon :) Annyira vártam már ezt az állapotot :D
2011. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem max az takargatja, aki 14 évesen terhebe esett, és nem hagyták neki, hogy elvetesse, vagy nem tudom...
2011. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Harmadiknak : én is azt hittem sokáig, hogy ez így van, de aztán láttam egy példát, ami megcáfolta. Egy asszony, akinek már volt egy baba, várta a következőt, és addig, míg lehetett, takarta az állapotát a második babával, pedig az is várt, tervezett volt. Mondjuk őt én sem értettem...
2011. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Nem takargatom,pedig már óriási nagy,de ez természetes állapot. Amúgy eltakarni sem tudnám :)


33km

2011. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%

Nem takarom. Alig vártam már, hogy akkora legyen, hogy mindenki lássa :) Most meg, hogy itt a jó idő, pláne mindenkinek feltűnik, és nagyon büszke is vagyok rá :) A mi pici kislányunk :))

28hkm

2011. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Én azt a nőt nem értem aki a terhessége elejétől fogva csak feketében jár és és a keze állandóan a hasán van mintha szégyelné.Igaz nem nagyon akarták a gyereket de ez van...
2011. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Én is nagyon büszke vagyok a pocaklakómra és már alig várom hogy láthassam. Valahogy nem tudom megérteni azokat a nőket, akik takargatják, szégyellik, titkolják terhességüket, ha csak nincs rá valami jó okuk...
2011. ápr. 27. 18:56
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam a pocakomat, főleg, amikor már látványos volt és egyértelmű, hogy baba lakik benne, nem csak kétszer ettem desszertet. :)

Az emberek is teljesen másképp bántak velem, ahányszor vásároltunk, mindig mosolygott rám, beszélgetett velem az eladó, előre engedtek a kórházban a bejelentkezésnél a sorban, kinyitották a nehéz ajtókat....

Imádtam várandósnak lenni.

2011. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon büszke vagyok rá, imádom! Már nagyon várom a babánkat!!!

32 hetes kismami

2011. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!