Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állapotosan lehet keresztelőt...

Állapotosan lehet keresztelőt tartani?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy a leendő keresztanya terhes és úgy tartjuk meg a keresztelőt. a családomban úgy nem akarják meg tartani a keresztelőt, babona miatt.
2011. máj. 1. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen babona miatt? Természetesen lehet.
2011. máj. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon csúnya babona.Az a helyzet,hogy most 10-ére nem várom és a keresztelő 22-én lesz és ha nem jön meg úgy döntöttem nem mondom el.Azt mondják,hogy halva születik a baba ha terhesen keresztszülő lesz.nem is akartam leírni olyan csúnya babona.Igaz én se hallottam róla.
2011. máj. 1. 06:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép dolog s keresztszülőség, és ne higgya a babonában. Ezek szerint még nem is biztos hogy terhes vagy? Drukkolok. És vállald a keresztszülőséget!
2011. máj. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem biztos.A 3. hónapja próbálkozunk hát ezt a hónapot se akartuk kihagyni a párommal már van egy 2 éves fiúnk és az ő és az unokahúga keresztelője lesz egyszerre.A sógornőmék is szeretnének tesót de majd csak év vége fele próbálkoznak,hát 4 gyerek keresztelője egyszerre necces egy kicsit.
2011. máj. 1. 07:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Èn sem hallottam ilyen babonát, de én nem aggódnék ilyenen. aztán lehet erhes sem leszel. vagy egyszerüen ne csinálj tesztet addig. 12 nap, ha nem jön meg utánna jelentkezz be dokihoz és csak utánna tudod meg.
2011. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia.ÉN is hallottam már erről, de én nem hiszek benne. Az én kisfiamat is terhesen keresztelte meg a sógornőm s azóta már van egy gyönyörű másfél éves keresztlányom. ;)
2011. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek benne csak annyira mondják,hogy belebeszélik az emberbe.De úgy lesz ahogy az egyik hozzá szóló írta ha nem jön meg majd csak a keresztelő után megyek dokihoz.
2011. máj. 1. 08:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért aki ad ekkora butaságra...

Találtunk egy verébfészket amikor a fiam vártam, nézegettük a kis csurikat. Egy középkorú asszony meg elkezdett siítozni, hogy ha ronda dolgot nézegetek, ronda lesz a gyerekem (a kisverebek nem túl szépek). Kinevettem, és megszültem a legjóképűbb kispasit akit valaha láttam.

De komolyan, ez a 21 század, aki babonák szerint éli az életét, az meg is érdemli.

2011. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj nekem is anyósom mondta a terhességem alatt,hogy ne nézzek kígyókat meg társait csúnya dolgokat ,mert én mindig a természet filmeket néztem.Őrületbe kerget ezekkel a babonákkal.
2011. máj. 1. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!