Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellbimbófájdalom állapotosan,...

Mellbimbófájdalom állapotosan, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött, eddig semmi gond nem volt, szoptatós melltartóm van, nagyon kényelmes (az összes többit kinőttem hirtelen), szóval szerintem nem a melltartó a gond.

A mellbimbóm és a bimbóudvar teljesen száraz, szinte hámlik a szárasságtól, és iszonyatosan fáj, a bimbótól indul, és megy be a mellembe a fájdalom :(

Nem egész nap, de többször is meglep naponta, ilyen furát még nem éreztem.

Szerintetek mivel lehetne segíteni a száradást?(Krémet nem merek mellbimbóra rakni)

Mivel a fájdalmat?

Lehet ez jele annak, hogy nemsoká megindulhat az előtejem?

Most vagyok 19 hetes.

Köszönöm a válaszokat...


2011. jún. 19. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez annak a jele ,hogy folyamatosan változik a melled is,felkészül a szoptatásra illetve, hogy egyre több lesz benne a tejmirigy és lehet lassan elindul az előtejed is ... Azt nem értem miért nem mered kenni a szárasság ellen hisz nem lesz annak baja tőle!Sőt én a 2. babámat várom és amint elkezdett nőni a pocakom illetve a mellem egyből elkezdtem kenni testápolóval (aloe verás babával) hogy minél rugalmasabb legyen a bőröm és ne repedezzen meg.Jól is tettem mert épp 1 kicsit repedt meg a csípőmön és sajna 1-2 csík a mellemen is lett de csúnyább is lehetett volna.Nem szabad hagyni ,hogy kiszáradjon a bőröd mert akkor könnyebben elkezd repedni ezt ha rákérdezel a védőnőnél ő is ezt fogja mondani !
2011. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A pocim és mellem kenem is vastagon,nincs is repedés eddig, de a mellbimbóm is nagyon száraz, azt nem merem kenni... Azt mondták, bedugulhat a zsíros krémtől, nem tudom, ennek mennyi az igazságalapja :S
2011. jún. 19. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit ,hogy nem muszáj krémet használni lehet babaolajat vagy terhességi csíkokra is kapni olajakat azt is nyugodtan kenheted a melledre és a bimbóra...
2011. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kenem is babaolajjal :) Kész szerencse, hogy van itthon, mert már nagyon fájt :S
2011. jún. 19. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm én még nem hallottam hogy begyulladhat tőle ettől függetlenül mivel mind mások vagyunk lehet van akinek begyulladt ,én csak a magam nevébe tudok szólni és nekem egyik terhességem alatt sem gyulladt be .Szerintem próbáld meg vékonyan kenni és figyeld hogy rosszabb vagy jobb lesz e tőle .Remélem segítettem :-) (első és 2. válaszoló)
2011. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!