Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok....

34 hetes kismama vagyok. Aranyerem lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok és odalent a végbél nyilásomnál különös dolgot vettem észre.valami kidudorodik ami eddig nem volt ott.nem fáj,nem vérzik,nem viszket.lehet hogy kezdődő aranyér?mit tehetek hogy ne jöjjön ki jobban?a székelés könnyen megy nem kell erőlködnöm,nem tudom mitöl lehet.szülés után elmúlik?
2011. máj. 5. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 20 hetesen jött ki, pedig az egész terhesség alatt híztam 5 kilót. Én próbáltam a Mastu kenőcsöt, nekem semmit nem ért. Csak a svédcsepp használt:vattára csepegtettem és azt tartottam rajta, ez szépen visszahúzta. Viszont szülés után is kijött, pedig császáros voltam, nem is kellet nyomnom, hanem ahogy rendeződtek vissza bent a dolgok attól volt. De a svédcsepp akkor is használt.

15hós baba anyukája

2011. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Homeopatia: Aesculus 5CH és Hamamelis 5ch 2x5golyó naponta, ill. Sperti kenőcs. Ezeket mind használhatod biztonsággal terhesség alatt is.

Minden székletürítés után mosdás, vagy nedvestörlős törlés. Kitartás!!!

5 hetes kismami

2011. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!