Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. hétben vagyok és kiderült,...

38. hétben vagyok és kiderült, a streptococcus lelet pozitív. Elég lehet a szülésnél a kezelése?

Figyelt kérdés
Ennyi hetesen már nem adnak antibiotikumos kezelést? Csak a külső méhszájam van nyitva. Lehet baja a babámnak?
2011. máj. 5. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szüléskor fogsz kapni majd antibiotikumot, és a babád is.

Nekem is volt fertőzésem szüléskor (szülés előtt kb. 1 héttel derült ki, és már nem volt idő kikezelni), és azt mondta a doki, hogy szülés után mindketten kapunk majd szurit, de végül erre nem került sor, mert császároztak.

2011. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy nem lett baja a babámnak.

Biztos nálad is lesz rá megoldás!

2011. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem közvetlenül szülés elött derült ki,hogy poz. vagyok. De nem volt belőle gond,kaptam antibiotikum injekciót,aminél az a lényeg,hogy 4 óránként meg kell ismételni,amíg meg nem szülsz. Én 3-at kaptam,mivel kereken 9 órát vajúdtam. (ja,nekem akkor már teljesen nyitva volt a méhszájam,2222-essel mentem szülni)

Könnyű szülést neked és minden jót!

2011. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!