Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-6napos terhes vagyok a...

19-6napos terhes vagyok a genetikai uh. Szerint ezeket az adatokat kaptam bpd:48mm ofd:61mm hc:171mm ad1:49mm ad2:45mm ac:148mm fl:31mm magzat súly 320g mi mit jelent és hogy jók e ezek az eredmények? Üdv: Marianna

Figyelt kérdés
A bal kamrában 1 hyperechogén papillaris izom. Mit takar és milyen veszélyes a babára ?
2011. máj. 12. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Itt mindent megtalálsz:

[link]


Ne aggódj minden rendben van a méreteket illetően. Én is most voltam ultrahangon és mindent rendben talált az orvos.

Szabina, 19+5 kismama

2011. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Itt megtudhatod mit takarnak a rövidítések!

[link]


Itt pedig nyomonkövetheted hogy mekkorának kéne lennie a babádnak!De ne pontosan vedd csak kb, hiszen minden baba más!

[link]


A hyperechogén papillaris izom viszonylag gyakran megjelenik a szívben. Csak akkor kell vele foglalkozni, ha valamilyen más gond is felmerül, vagy ha a terhes nő 35 év feletti.

2011. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!