Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamák! Az orvosom...

Lombikos kismamák! Az orvosom nem mondta h nem szexelhetünk. Szabad így tényleg házas életet élni? 2szer 1ütt voltunk, nem volt gond. Csak vannak olyan emberek akik azt mondták h lombikosként nem szabad szexelni.9hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendben a terhesség, lehet szexelni. Nekem két különböző helyen volt lombikom, és minkét doki ezt mondta. Szexeltünk is, amíg én bírtam (kb. 6. hóig). A világon semmi bajunk nem lett.
2011. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki h minden rendben(jó helyen van az embrió,jó a szívdobogás,megfelelő méret)igaz csak uh-val vizsgál,azzal meg h nyitott v zárt a méhszáj nem hiszem h látja.De itt csak uh van,a 12.hétig kell visszajárnom a lombik központba,és nem szoktak kacsával vizsgálni.Szóval ezt az 1et nem tudom,de nem hiszem gond van.Azt mondta nyugodtan lehet mindent csinálni,nehezet ne emeljek,és ne erőltessem meg magam!De a szexet nem tiltotta meg.Csak vannak ilyen emberek akik rémisztgetnek h 1átalán nem szabad,mert mivel lombikos vagyok,így alapból veszélyeztetett terhes vagyok.Szerintem ez butaság.
2011. máj. 14. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát mi a biztonság kedvéért csak a hegyét tettük be, és a 12.hét után rendesen. :-)
2011. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!