Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az utolsó hetekben fogyok...

Ha az utolsó hetekben fogyok egy kicsit, akkor a babám sem növekszik tovább?

Figyelt kérdés
Nem direkt fogyok, egyszerűen nem bírok annyit enni... 38 hetes vagyok, két kiló ment le a 36. óta.
2011. máj. 20. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez természetes, hogy a végén fogy az ember, közeleg a szülés. Majdnem mindenkinél így van. Vagy megáll a súly, vagy még csökken is, ne aggódj, a babád jól van.


Szép szülést!

2011. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Két hete voltam az UH-n, akkor 2344 gr-os volt a baba, ez volt a 36. héten. Azóta a 37. héten fogytam egy kilót, a 38. hétben vagyok, és most meg se nem fogytam, se nem híztam. Azóta voltunk UH-n, és a baba 2775 gr. Tehát én sem hízok, sőt fogytam is, és a baba nő. :) Ne aggódj ezen, teljesen normális.
2011. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást!
2011. máj. 20. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!