Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen betétet vegyek szülés...

Milyen betétet vegyek szülés utánra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pl Tena Lady. Végülis a márka mindegy, lényeg, hogy ne normál egészségügyi betét legyen, hanem a sokkal hosszabb és vastagabb fajta. Az szülés után jobban bírja, nem ázik át olyan hamar.
2011. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A legnagyobb tenából egy csomagot (10 darabos), a középső tenából is egy csomagot, és még kb 1-2 csomag éjszakai betét.

De változó, nem mindenki vérzik ugyanúgy, de abban általában mindenki egyetért, hogy az első pár napra elkél a legnagyobb tena.

2011. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én a Tesco-ban vettem, amiben 10 db volt talán. Vastag, kifejezetten szülés utánra. Nem tudom már a nevét, rózsaszín csomagban volt. Nekem bevált!
2011. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én Tena extrát használtam 4-5 napig, aztán még pár napig Tena normál betétet, majd áttértem a sima betétekre.
2011. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jessa nagyon bevált, dm-ben vagy Rossmanban kapható.
2011. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Dm: Jessa inkontinencia betét, nekem is bevált már két szülésnél is...
2011. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tenát veszek, pont ma kérdeztem a gyógyszertárban, h mennyibe kerül: kb. 46Ft/db, db-ra is lehet venni.
2011. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bababoltokban,gyógyszertárban...,mindegy csak hosszú,és vastag legyen.

Ja és jó sokat!!

2011. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
bababoltba vettem Gyermekágyi betétet(ez a neve)30db és 700ft volt.Igaz nincs ragasztós része ami kicsit meglepett hogy mozogni fog,de nem mozdul el.Hosszú és vastag(nem zavaróan)egész jól viseltem én is pedig h.lyét tudtam volna kapni terhesség előtt a betéttől....de volt Tena betétem is itthonra.de szerintem írták hogy egy 10db-os elég hát nem tudom én 5 hétig véreztem keményen ami nappi 6-7 betétet jelentett.....
2011. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én javasoltam a 10 db-ost. Nem azt mondtam, hogy annyit vegyen, hanem hogy olyan kiszerelésben van. Az első kettőnél én is másféléket használtam, de ez nagyon bevált. Vastag, van ragasztója és nem véreztem át vele egyszer sem. Persze, hogy nem elég 10 db, de ezt szerintem a kérdező is sejti... AMit még esetleg javasolhatok, az az eldobható bugyi. a DM-ben is lehet kapni. Nem kell a mosással foglalkoznod, no meg nem is olyan könnyű hajolgatni, lábat emelgetni, ezt pedig csak letéped a betéttel együtt. Van olyan is már, ami egyben van a betéttel, azt nem ismerem, de ezen is érdemes elgondolkodni.
2011. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!