Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés utánra milyen tenna...

Szülés utánra milyen tenna lady betétet vegyek?

Figyelt kérdés
normál vagy extra?Ezt a két félét láttam ma,de nemtudtam melyiket vegyem,úgyhogy inkább nem vettem meg,majd visszamegyek valamelyik nap.Köszönöm ha megírjátok!(34h)
2010. júl. 1. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
normál
2010. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a Tena lady Super nekem bevállt és ez a legolcsóbb a Tena betétek közül. ez nagyobb mint a Tena Lady extra és mégi olcsóbb nála. Érdekesnek találtam, azt gondoltam nagyobb betét drágább, de nem. azér tolcsóbb mert ezt kevesebben viszik. inkább csak szüléshez meg ilyenek mondta a patikus. én nagyon meg voltam vele elégedve, nem kellett óránként cserélgetni mint a szobatársaimnak a sima betétet. ilyet vegyél ha rám hallgatsz.


2 kisfiú anyuja :)

2010. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Ilyet épp nem láttam,mondjuk nem a gyógyszertárba néztem,mert ott nagyon drága,1000-1500ft különbségek is vannak köztük..:S Az intersparba láttam,30db 1800ft volt,de csak normál és extra volt.De majd még szétnézek máshol is akkor.
2010. júl. 1. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az extra kellett a szülés után 1 hónapig,utána elég volt a normál.
2010. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a supert ajánlották, érdemes licitálós oldalakon is utána nézni, hátha olcsóbban kapsz (én ott vettem)
2010. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem anionost vegyél. Sokkal jobb.
2010. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!