Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes uh a Család és...

12 hetes uh a Család és Nővédelmi Központban Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Eddig a Szőke doktornőhöz jártam, a 12. heti uh-ra is csak simán kérjek hozzá majd időpontot vagy azt vki más csinálja?
2011. máj. 31. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont hozzá jártam. Nekem a 12 hetes uh-ra ő adott időpontot úgy, hogy 8 hetesen voltam nála, felírta egy papírra az időpontot, aláírta, lepecsételte és a kartonozóban meg kellett mutatnom, mert sajnos telefonon nem biztos, hogy be tudnak írni, olyan nagy a várólistája. Azonban, 9-ig, ha odamész, akkor biztosan bejutsz hozzá aznap, csak ki tudja, mennyit kell várnod. Jő a Szőke doktornő, és az is, hogy ott helyben leveszik a kombinált teszthez a vért. Kérnek majd hozzá telefonszámot, és a sejtbank küld egy sms-t, ha megvan az eredményed, és egy kóddal meg tudod majd nézni az interneten. Nekem 1 héten belül megjött. ...és ingyenes. :) A lényeg, hogy megcsinálja a 12 hetes ultrahangot. Minden jót, és boldog babavárást!
2011. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!