Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik mostanság váltottátok ki...

Akik mostanság váltottátok ki a Felicitas várandós csomagját leírnátok mik voltak benne?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 13:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

1 értelmes dolog volt benne, egy avent tároló tetővel. Amúgy csomó prospektus (mam, avent, homeopátia...),

1 decemberi anyák lapja,

1 decemberi baba magazin,

1 mam cumi (kék-nekem kislányom lesz :P)

1 avent tejtároló tetővel.

Jó, végülis ingyen volt, de legalább akkor az újság lett volna fiss benne, vagy egy általános érvényű kiskönyv vagy ilyesmi lett volna helyette

32 hkm

2011. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
-cumi- mecsek gyógyteák-1pelenka-tároló pohár-magzinok!!az ennyémben ennyi voltÜdv 29hkm
2011. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
jajj tényleg, azt a 2-3 filter teát elfelejtettem beleírni
2011. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad. Mondjuk ez az újság dolog engem is felhúzott, mikor a baba-expho-n voltunk: ott én is kaptam egy 6 hónappal ezelőtti Baba magaznt, meg kuponokat, amik persze már lejártak...
2011. máj. 31. 14:09
 5/23 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak is köszönöm.. Amúgy ennek a csomagnak egységesnek kellene lennie nem?
2011. máj. 31. 14:10
 6/23 anonim ***** válasza:
én 2 éve szültem igen egységesnek kéne lenni-e elvileg.Akikkel együtt szültünk is eltért a tartalma hát még mikor tesóm 3 hónappal rá sült mint én fele cucc kimaradt.....Nekünk roosmanos kupon is volt benne Hippes ha jól emlékszem.nem tudom tudjátok-e de érdemes a Dm-be is kiváltani a baba csomagot.(anyakönyvi kivonat kell majd csak hozzá,amit ők lefénymásolnak)Ők is küldenek csomagot,meg hasonló dolgokat.ne nagy dologra számítsatok de ingyen van:))Kellemes babaárást!
2011. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy 3 éve ugyanaz volt a csomagban , mint amit az első válaszoló leírt. Kisfiam lett és rózsaszín cumi volt benne.:)Bocs, hogy belekotyogtam, csak jót mosolyogtam! Minden jót!
2011. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A dm-es bababónusz programban tényleg érdemes részt venni, mert olcsóbban tudod venni a pelust, popsitörlőt, meg a többi babás cuccot. Azt hiszem még mindig van olyan, hogy 1Ft-ért kapsz egy laktoherb teát meg egy mam cumit. És te választhatod ki a színét :))) Meg utána is mindig küldenek kuponokat!
2011. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Off.


Mi ez a Felicitas várandós csomag? Még soha nem hallottam róla... :)

2011. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Amikor először mész védőnőhöz, ad neked egy kiskönyvet ami a terhességről és a szülésről szól. Ebben van egy szelvény amit ki kell tölteni, és bemenni az egyik boltba ahol át tudod venni a csomagot. Általában a 3. trimeszterben adják csak oda.
2011. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!