Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire kell jobban odafigyelni...

Mire kell jobban odafigyelni hosszú (1000km) utazásnál, vezetésnél 13-14 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én is ennyit fogok utazni de én vonattal megyek .amin van àgy hogy ne gémberegyek el mert az nem tul jo.csak én kb 25 hetesen megyek
2011. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en kb. 2000 km-ert utaztam 14 hetesen. Amire nagyon figyelj, mozgasd a labad, labfejed "tornassz" utkozben, tobbszor alljatok meg rovid idore, sokszor igyal keveset es ha van ra mod akkor egy picit tedd fel a labad, magasabbra ahogy te ulsz. Eleg egy par perc. Ha meleged van hutsd magad torlokendovel, esetleg a tarkodra tegyel nedves torcsit. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja es hanyinger ellen gyomber ital! Jo utat!:) 22 hetes km:)
2011. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
uccso vagyok elfelejtettem: ha vezetsz (en is vezettem az ut alatt) tegyel a derekadhoz egy puha parnat es az ovre figyelj ne nyomjon, vezetes kozben nem tudod annyit igazitani.
2011. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, ezek jó tanácsok tényleg. :-) Hányás, hányinger ellen tényleg kell valami, mert eddig szinte mindig rosszul vagyok és attól félek, hogy mi lesz az utazáskor....

Köszi

2011. jún. 3. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs mit:) hanyingerre meg jo a citromos viz, es a mentolos cukrok, rago esetleg, vagy mandula.
2011. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!