Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok és...

26 hetes kismama vagyok és nyitott a méhszájam 1 ujjnyira. Így lehet repülővel utazni? Nem lesz nagyobb gond tőle. Amúgy Torontóba utaznék és elég hosszú az út.

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. hónaptól volt nyitva a méhszájam 1 cm-re, bár én néha görcsöltem is és a dokim nem nagyon engedett sehova, tehát koraszülés veszélyeztetéssel otthon kellett pihennem... Hát én nem utaztam volna el akkor, de nekem annyira sikerült pihenni, hogy túlhordtam és a 42. héten indítani kellett a szülést :D Így utólag belegondolva, nem hinném, hogy bajom lett volna egy repülőúttől... Hát nem hiszem, hogy sokat segítettem... :)
2011. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Elvileg így veszélyeztetett vagy, de a dokinak mondania kellett volna. Őt kérdezd meg, az a biztos.
2011. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Doki biztosat tud mondani! Egyébként én nem utaznék.
2011. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem szabad nyitott méhszájjal utazni.

Sajnos.

2011. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Negyedik kommentelő.... Miért nem szabad? Tovább nyílik? Sajnos nem volt olcsó a jegy, ezért lehet, hogy mindenképp megyünk ha addig nem lesz semilyen komolyabb baj.
2011. okt. 1. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sem szerencsés ha nyitott méhszájjal utazol.

Nekem inkább a pénzen vesszen el minthogy a babának legyen valami baja..

2011. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
en a 27 hetesen repultem, es elotte valo nap voltam vizsgalaton, teljesen zart volt a mehszaj. Akkor azt mondta az orvosom, ez nagyon jo, igy veszelytelen a repules. Az, hogy miert veszelyes nyitott mehszajjal nem tudom, de az biztos, hogy nyitottal veszelyes. En igy nem repulnek, sajnalom, hogy igy alakult neked!
2011. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötöttetek utlemondási biztosítást? Tudom, milyen rossz érzés ez, ha el kell halasztani az utat, de én a helyedben nem utaznék el! Nekem más okból kifolyólag, de koraszülött lett a babám, és Isten őrizz valami ez miatt a repülés miatt legyen! Beszélj az orvosoddal! Nyaralni mentek, vagy rokonokhoz! Nem lehet áttetetni a repülőjegyet más időpontra, amikor már megvan a bébi? Mi most utaztunk a babámmal, nagyon jól bírta!
2011. okt. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjátok, hogy a reptéren milyen papírokat kérnek és, hogy hány hetes kortól? Én úgy tudom, hogy 28 hetes kortól kérnek orvosi igazolást, előtte elég a várandós könyv is, hogy hány hetes vagyok!
2011. okt. 2. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:
utolso elotti vagyok, tolem nem kertek semmit, a beszallokapunal kerdeztek meg, hany hetes vagyok akkor mondtam 27 es ennyi. Egyebkent a biztonsag kedveert volt nalam egy orvosi igazolas, hogy repulhetek (sima lap pecsettel amire az orvos rairta nem vagyok veszelyeztetett, es hany hetes kismama vagyok, asszem mast nem) es vittem a terhes konyvemet is. Valoszinuleg senki nem fog toled igazolast kerni, de ha megis legyen nalad ez a ket "dolog" egyebkent szerintem az orvosod nem adna ki azt a papirt, hogy nem vagy veszelyeztetett...ha van egy kis esze....en meg mindig azt mondom mond le az utat...nem veszelytelen kicsit sem, nem pusztan csak arrol van szo, hogy baj lehet de nagyobb az eselye, hogy nem lesz...itt, ebben az esetben baj is lesz ha igy repulsz es nem megijeszteni akarlak.
2011. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!