Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várhatok el a barátomtól...

Nem várhatok el a barátomtól egy kis bíztatást ha terhes vagyok? :S

Figyelt kérdés
Felelőtlen voltam, egy buli után lefeküdtem védekezés nélkül a barátommal. Egyszeri ilyen alkalom volt, a baj mégis megtörtént. Kiderült, hogy 6 hetes terhes vagyok. Megbeszéltük, hogy elvetetjük a babát. Először minden rendben volt. Szóltam itthon anyukámnak, megbeszéltük, hogy ez még túl korai, szerinte is vetessük el. De mióta a barátom megtudta, hogy anya kiáll mellettem, azóta folyamatosan csak flegmázik, és azt várja, hogy őt sajnáljam. Megértem, hogy neki is rossz a helyzet, de azért mégis csak én élem át ezt az egészet nem? Megigérte, hogy mindenben mellettem áll, kitart mellettem. Aztán most úgy viselkedik, mintha ez csak egy kis semmiség lenne. Nekem iszonyú lelkiismeret furdalásom van és rosszul esik, hogy egy szép szót nem kapok tőle. Szerintetek ez normális? Mit tegyek?
2011. jún. 9. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de szerintem a barátod egy khöcshög.
2011. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd ott. Ha ilyen helyzetben így viselkedne velem a barátom, azonnal sarkon fordulnék.
2011. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Tényleg nem szép, amit csinál.

De NE vetesd el a babát! Ha mást nem tehetsz, add gyermekotthonba, de hagyd életben! Örök életedre lelkiismeret-furdalásod lesz emiatt.

2011. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok??

"De mióta a barátom megtudta, hogy anya kiáll mellettem." mit gondolt mi lesz?? Szcse, h kiáll melletted! Simán elvárhatnál ha normális lenne, úgy állna a dolgokhoz, de így amit leírtál.

2011. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok, a barátom 19. Már 2 éve együtt vagyunk, de nem így ismertem meg :S
2011. jún. 9. 21:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak. Az én ex-em se gondoltam volna h egy f@sz..

Mostani Párom ég és föld, jól megvagyunk! Igaz pár évvel idősebben másképp lát az ember mindent. Örülök, rá leletem!

Nagyon fiatalok vagytok, kár h így alakult, nm lennék a helyedben.

Lakva ismerszik meg az ember.. bár 1élet is kevés hozzá.. ezt is mondják.

Elveteted a babát, az időpont is meg van?? v. hogy áll a dolog?

2011. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, az időpont megvan, holnap mennem kell :( Nagyon félek, nagyon nem terveztem :( Nem tehetek mást :(
2011. jún. 9. 22:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én is elvetetném, nem tudnám kihordani és odaadni valakinek. A fiúd meg gondolom össze van zavarodva teljesen. A férfiak egyáltalán nem tudják kezelni az ilyen érzelmi dolgokat, főleg nem 19 évesen. Az én páromnak sem volt ahhoz sosem affinitása, hogy megérezze, hogy mire is vágyom, vagy mire lenne szükségem, ő is elbagatellizál mindent (gondolom azért hogy én se merüljek bele a sajnálkozásba). Remélem hamar túl leszel-lesztek rajta.
2011. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Értem. Rem. hamar túlteszed magad rajta.
2011. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Kitartás.:(

Én 16 éves vagyok(17 leszek, mire megszületik a baba), a párom 22. Gyógyszert szedtem 1 évig rendesen, mégis 7 hetes kismama vagyok. Mi megtartjuk, mert a párom már dolgozik, házat vettünk a héten, és augusztusban lesz az esküvő, tehát nem a szülők nyakára szülök.


Remélem, hogy ki tudod majd heverni az abortuszt, mondjuk nekünk eszünkbe sem jutott.:(

Kitartás.

2011. jún. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!