Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnám olcsón kihozni a...

Hogy tudnám olcsón kihozni a babkelengyét?

Figyelt kérdés

Még van időm beszerezni a dolgokat bőven. De szeretnék ötleteket, hogy hol tudnám megvenni olcsón a dolgokat.

Babakocsit ha minden igaz örökölni fogok, a ruhákat turiból veszem. A többi dolgot hol vegyem? Babaszobába kiegészítők stb. Az ikeában mennyibe kerül egy kiságy? A tesz-vesz és vaterán kívül merre tudnék még nézelődni?

Milyen boltokat ajánlotok? Az az igazság, hogy a neten nem szeretek vásárolni:S Sokszor megjártam már...

Nagyon szívesen készítenék én saját készítésű dolgokat, úgyhogy ha tudtok akkor adhattok 1-2 ötletet.

Egyébként szolnoki vagyok, de szoktam járni pestre úgyhogy aki jártas pesten az "olcsóboltok" terén annak várom a válaszát :)


2011. jún. 10. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerübb ha azt irom h ne a kimondott bababoltokba menj...tescoban is jok jó babacucc van.

(ja body ami jó minőségű,akciosan van a scamp.hu-n!!én csak ilyet vettem,akciosan megéri,és nem nyulik,nem fakul,nálam ez a befuto bodykbol)

2011. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ikeában már 10ezerért találsz babaágyat. Nézz körbe a babaholmiolcson.hu oldalon. Van rengeteg mindenük s tényleg olcsón. bippa kft
2011. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a babaholmiolcson.hu-t ajánlom. Nagyon meg voltunk velük elégedve, mindent ott vettünk. A ruhácskákat meg a tesco-ban, amikor leárazások voltak.
2011. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ikea nagyon jó!kiságyat, kiskádat, lepedőt, huzatot ott vettünk.Illetve ezt: [link]

büfiztetéshez csak ezt használtam, mivel a pelus nekem túl nagy volt.Belebüfizett egyszer és már tettem is a szennyesbe, pedig még volt egy csomó "szabad hely" rajta, de úgy már nem akartam használni, hogy az egyik vége bukis volt.Erre bukizott, dobtam a szennyesbe,vettem ki a másikat.Elég olcsó,így textil pelusból bőven elég volt 10db-ot venni.Most, a hozzátáplálásnál is nagyon szeretem, ezzel törlöm a kezét, arcát, sokszor előke helyett teszem az álla alá.

Házi készítésű dolgok?Anyum a már nem használatos színes lepedőit szétvágta olyan méretűre, hogy pont jó legyen a pelenkázónkra(ami amúgy helyhiány miatt csak ilyen ágyra tehetős, 3000ft volt)Csinált belőle vagy 10 db-ot.Nagyon szeretem!Nem kell textil pelust erre "pazarolni", nem kell eldobhatósat venni.

Csak 1 garnitúra ágyneműt vettünk, a feje alá kispárna huzatot teszek a mai napig...ezt is anyum adta, amit nem használnak:)

Ja és kifogót vegyél!Az a legjobb törölközéshez:)

egyéb tippek:

-kézi orrszívót ne vegyél.semmi értelme, eddig szerintem senki sem tudta használni:)

-babakozmetikumokból nagyon jó a gyógyszertári és olcsó:)

-ha találsz egy olcsó pelust, ami nem okoz kiütést babádnak, viszont nem eléggé nedvszívó, akkor azt használd nappalra, éjjelre meg vegyél egy drágábbat, amit nem kell cserélni(persze mikor már pár hónapos, mikor picike lehet éjjel is többször kakil)

-a kórházba vigyél magadnak popsitörlőt, jól fog jönni szülés után mikor WC-re mész


huuh kb ennyi jutott eszembe, remélem segítettem:)

egy 8 hónapos kis srác anyucija:)

2011. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!