Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám olcsón kihozni...

Hogyan tudnám olcsón kihozni a terhesgondozást?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a második babámmal vagyok terhes. Dr Vida Gábornál szültem az elsőt, a Kútvölgyi Klinikán, ám azóta magánkézbe került a klinika, aranyárban mérik a vizsgálatokat és a szülést (annak idején abszolut minden ingyenes volt, csak a dokinak adtam néhányszor és a szülés után zsebbe :-) ). Én mégis Vidához szeretnék járni! Lehet kombinálni, hogy pl. a magánrendelőjébe járok vizsgálatra, UH-ra, és esetleg a vérvizsgálatokat máshol csináltatom, ahol esetleg olcsóbb vagy ingyenes? Tudnátok tanácsot adni? Vagy váltsak kórházat, orvost? jaj, azt nem szívesen tenném... de ha nagyon muszáj, talán.
2010. jún. 30. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

a vérvizsgálatokat végeztetheted a körzeti orvosi rendelőben is .

Ha a dokid nem rendel valahol kórházban nőgyógyászaton esetleg nővédelmi osztályon ahol ingyen fogad és vizsgál elvégzi az uh-t akkor nem tudsz spórolni csak a vérvételen.

2010. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a Kútvölgyit, de annak idejeén a Nyírő Gyula is hasonlóképp alakult magánkórházzá: Róbert Károly magánklinika. Ott a terhesgondozás egy részét lehet OEP támogatással kérni, csak a szülést és a nem kötelezőket nem. Nézz utána, hátha ebben a kórházban is van rá mód.
2010. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kórházat váltanék, Margit kórhában szültem kétszer.

Kérdezz rá az orvosodnál, hogy ő mit tanácsol, de ha a vizsgálok aranyárban vannk, akkor mibe kerül egy szülés és ha az orvosod ott parktzál, akkor gonodlom ott is kellene szülnöd.

2010. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!