Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőt mikor kell megint...

A védőnőt mikor kell megint felkeresnem?

Figyelt kérdés

8 hetesen voltam nála, azóta nem találkoztunk! Mikor kell mennem hozzá?


13 hkm


2011. jún. 22. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Adott már terheskönyvet? Ha még nem, menj el ére! Különben a laborleletekkel és a 12. heti uh leleteivel úgyis el kell menni hozzá, hogy azokat ő is be tudja írni a kartonodra.
2011. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 36. hétig havonta (vagyis 4 hetente) kellett menni. A 36. hét után hetente. De ezt minden alkalommal megmondja a védőnő, hogy mikor menj legközelebb, nekem a kiskönyvbe is beírta mindig a dátumokat.

Neked nem?


Mivel 13 hetes vagy, szerintem már menned kellene.


39+5 hkm

2011. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már van kis könyvem, de nem mondott semmit,hogy mikor kell felkeresnem!

De akkor ma felhívom, hogy mikor menjek!

Na majd megint ott kell állnom két órát! Fog örülni a főnök!:)

2011. jún. 22. 09:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Két órát vársz a védőnőre??? Nem időpontra mész? Nekem mindig percre megmondja, mikorra menjek, és 5 percnél többet még soha nem kellett rá várnom.
2011. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden alkalommal adott időpontot és 4 hetente jártam hozzá.Pár percet kellett várnom és már mehettem is be.Nem értem miért kell 2 órát várnod.
2011. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát eddig egyszer voltam. Akkor ki kellett mennem a kórházba, ahol rendel. Előtte felhívtam, azt mondta,hogy fél 8-kor kezdi a rendelést, menjek oda akkora. Igen ám, de akkor már kb. 4-en voltak előttem. Pedig még hamarabb is mentem. Na most mire mindet végigkérdezgeti, leméri, pisi stb. kb. két óra múlva értem vissza melóhelyemre.

Nem hiszem,hogy lehet időpontot kérni!


És úgy nem lehet megoldani,hogy ha meg lesz AFP meg a 18. heti uh eredmény, akkor megyek az összeset beíratni egyszerre?

Elvileg csak 4 a kötelező látogatás a védőnőnél nem?

2011. jún. 22. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:

A költözéseink miatt 3 védőnőm volt eddig, de mindegyik adott időpontot a következő alkalomra. Sőt meg is kérdezték, hogy nekem mikor lenne jó, mivel én is dolgoztam. Szerintem is hívd fel és beszéld ezt meg vele.

35 hkm

2011. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem minden védőnő ad időpontot... Nálunk pl. egyik se.

Igen, csak 4x kell kötelezően megjelenni nála. Ha van orvosod, aki végigkíséri a terhességedet, odafigyel rád, ez a 4 alkalom bőven elég. És igen, jó, ha együtt viszel több leletet. Nem kell túlzásokba esni :) Se időm, se türelmem nem lett volna, hogy 4 hetente járjak a védőnőhöz, főleg, hogy az orvosomhoz is így jártam. Akkor mindig valamelyik rendelőben ülhettem volna a terhesség alatt :)

2011. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A védőnőm be szokta írni a kiskönyvbe, mikor kell mennem legközelebb. Nézd meg, hátha ő is írt be valamit, csak nem mondta.
2011. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!