Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt (15. hét)...

Terhesség alatt (15. hét) árthat-e a babának a diszperziós falfesték gőze?

Figyelt kérdés
Maga a festés nem megerőltető számomra, de félek, hogy a diszperzit vagy a bele kevert színezőanyag árthat a babámnak.
2011. jún. 26. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szelloztess kozben folyamatosan, nyisd ki az ajtot es masik ablakot, legyen egy kis huzat. Tomenyben ugysem szivod, marmint nem fogsz fele hajolni.

Ne csinald egy napon keresztul folyamatosan, gondolom ugyis tartanal szunetet.

2011. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én a 8. hónapban voltam, amikor kifestettük az egész gyerekszobát, a falakat + még zománcfestékkel az ablakokat is, muszáj volt, és nem volt már pénzünk szobafestőre

egyfolytában nyitva voltak az ablakok

nem lett semmi baj!

2011. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első terhességem alatt 7 hónaposan kifestettük a lakást, persze én csak lájtosan, de semmi baj nem lett, egészséges és már 2,5 éves a lányom.
2011. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. "Felesleges" pénz és apuka híján én festek :-) nagy öröm készülődni és most már nyugodtan teszem, persze nagyon óvatosan :-)

34/L első babám :-)

2011. jún. 27. 08:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, csak vigyázz magadra, és szellőztess folyamatosan.
2011. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-)
2011. jún. 27. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedül festesz, nagyon vigyázz ám a létrázáskor! Ha lehet akkor hívj segítséget szerintem..
2011. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!