Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A diszperzit falfesték szaga...

A diszperzit falfesték szaga árt a pocaklakómnak ha egész éjjel ott aludtunk ahol aznap frissen festettünk?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, és festettük a házat. A lambéria festék is érzik még kicsit, ami higítós de aznap mikor azt festettük nem aludtam itthon, de annak a szagát is lélegeztem 2-3 órán át. Viszont a falat tegnap estére fejezte be férjem és egész éjjel abban a szobában aludtam és lélegeztem a szagát két éves fiammal együtt. Ugye sem nekünk, sem a pocaklakómnak nem lett, lesz baja????
2010. márc. 12. 19:03
 1/4 anonim válasza:

NAGYON KÁROS mindenféle hígítós vegyületű festék belélegzése!Azt tanácsolom szellőztess jól ki és olyan helyiségbe aludj és tartózkodj ahol kevésbé van festék szag.

De legjobb lenne egy pár napra szülőknél vagy ismerősöknél lakni.

2010. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vízbázisú festéktől semmi bajotok nem lesz.
2010. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a pocaklakónak, őhozzá nem jut el a vegyszer. De te rosszul lehetsz tőle. Inkább aludjatok pár napig máshol.
2010. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Őhozzá nem jut el a vegyszer? Nem mi? Nem haltok bele,csak próbáld kerülni a helyzetet.Bár már olyan jó másfél éves lehet :) Csak szúrta a szemem,hogy hozzá ne jut el a vegyszer. :)
2012. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!