Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen homeopatias szer van...

Milyen homeopatias szer van Candida gomba ellen?

Figyelt kérdés
Kerestem a megfelelő oldalakon, de nem találtam.
2008. febr. 25. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Minek kísérletezni homeopátiás szerrel?Ha gombád van,akkor kezeld canesten kúppal és krémmel!Vagy azt akarod,hogy feljebb húzódjon és ártson a babának?
2008. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Homeopátiás szert én sem tudok ajánlani, az orvosom Candibene hüvelytablettát írt fel, és használt. (Nem írtad, hány hetes vagy, ez a tabletta az első 3 hónapban még nem, de a 2. trimeszterben már alkalmazható, nem árt a babának.)

20 hetes kismama

2008. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: nem kísérletezni akarok - gyógyulni!

Sem a Canesten tabletta, sem a Candibene nem használt- és már harmadszor jelentkezik a Candida. A doki sem tud segíteni....

36 hetes kismama

2008. febr. 25. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Szia.Nekem sem használt a canesten krém,és canesten kúp sem.Az irrigálás sem,és a jódos hüvelykúp sem,és más sem.Nekem eddig a terhesség alatt már 2 szer jött elő,nekem a gynazol hüvelykrém segített mind a 2 szer.szerintem próbáld ki,mert nagyon bevállt,azelőtt 8héten át tartó gombát ezzel sikerült kikezelnem.ez csak egy adag krém,1szer kell csak alkalmazni,és azt hiszem,mostmár recept nélkül is kapható,de annyit megér,hogy legalább kérdezd meg róla a dokidat. sok sikert. 23 hetes kismama
2008. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem természetgyógyász segített, de nem tudom terhesen lehet-e azokat a bogyókat szedni,ill. diétázni kellett,bio kaja ezerrel.Sajnos már nincs meg a telefon száma, de ha hiszel benne,sztem hagyd meg a terhesség utánra,mert a babád nem díjazná.

A szüléskor meg tudják mit kell tenni ,ha esetleg a gomba veszélyeztetne.

2008. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat:)
2008. febr. 25. 19:52
 7/10 anonim válasza:
83%
ezüstkolloid.Keress rá a neten!
2008. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Általában Candida elleni homeós szert azért nem találsz, mert nem lehet általánosságban egy mindenkinél jó szerrel kezelni. A homeós szereket az adott tünetek, életvitel, és még sok egyéb függvényében egyénre szabottan adják egy ilyen problémára. Lehet, hogy teljesen mást kapnál Te és teljesen mást én. Ha homeopátiával akarod kezelni, keress fel egy homeopata orvost, ő tud segíteni.
2008. febr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
64%

Monilia 9CH napi 3*5bogyó + thuja 30CH napi 2*5 bogyó.

Egyébb:

Acidophilus kapszula napi egy. Ez lactobacilus acidophilust tartalmaz, ami a normál flórához tartozik és gyilkolja a candidát.

Minden candidásnak jobbulást, és nem szabad beleőrülni!

2008. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Én a Dida nevű homeopátiás készítményről hallottam, hogy jó:)én ma kezdtem el szedni.Jobbulást

2009. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!