Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek itt angliaban fel...

Andy1974 kérdése:

Szerintetek itt angliaban fel lehet nevelni egy gyereket egyedul? Elsosorban penzugyileg, ugyanis az orvos lebeszelt rola.

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jézusom! ez aztán a jó hozzáállás! Főleg egy orvos részéről, aki ugye az élet megvédésére esküdött fel ( Hippokratészi eskü). Az angliai viszonyokat nem ismerem, de nem hinném, hogy ott nincsenek egyedülálló anyukák... Ha itthon, az itteni fizetésekből, gyerekek után járó ilyen-olyan juttatásokból lehet nevelni 1 vagy több gyereket (persze, nem könnyű, de egy anya mindig talál megoldást!), nem hiszem, hogy kint ne lenne megoldás. Ha meg végképp nincs, hazajössz és itthon próbálsz valamit... Nehogy már ezen múljon a baba élete!
2011. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnos most csak ezen mulik,sokan lebeszelnek es vannak pozitiv hozzaallasok is,csak az a baj biztosat nem tudok mivel az itteni crawley-ben elo magyarok sajna nem segitokeszek.
2011. jún. 28. 20:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszoló véleményét!
2011. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akarod a babát vagy nem? Szerintem csakis ezen múlik! Nehogy már helyetted mások döntsenek az életedről, a GYERMEKED életéről! Ha te se akarod igazán, bárki meg tud győzni arról, mennyire sanyarú is lesz a sorsotok... ha pedig akarod, senki nem tud róla lebeszélni..
2011. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
en akaro csak nem tudom fel tudom e nevelni egyedul,mivel meg az apja sem akarja meg lebeszel,meg neki amugy sem kell gyerek,igy eleg nehez.
2011. jún. 28. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért szülnél a semmire? Még apja se lenne annak a gyereknek!

Én nem gondolkodnék a helyedben...előbb hozd egyenesbe az életed, legyen egy stabil párkapcsolatod és utána jöhet a baba:)

2011. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha van munkahelyed ahová a szülés után vissza mehetsz dolgozni akkor semmi akadálya, hogy egyedül felneveld, persze nem lesz könnyű...

Sok sikert hozzá!

2011. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliában várom a második babámat. Az elsőt az én párom sem akarta, nagyon hamar jött, de én egyedül is felneveltem volna. Egyedül is voltam vele gyakorlatilag 6 hónapos koráig. A fontos, hogy munkahelyed legyen, vagy munkaviszonyod az elmúlt 66 hétben legalább 26 hét a babád születéséig. A magyarok segítségére ne is akarj támaszkodni, ha egy emberkét egyedül készülsz felnevelni, akkor a saját lábadon kell állnod, de keményen. Egyedülállóként sokan nevelnek itt kint gyereket, ne úgy képzeld el mint otthon, itt támogatják annyira az egyedülálló szülőket, hogy nem lehet annyira anyagilag megérezni a különbséget. Én charity-ből vásárolok használt kisruhákat, car boot sale minden hétvégén van a közelben, ott pennykért lehet megvenni mindent ami kell. Az iskola sem úgy van mint otthon, nem kerül annyiba, az ovit támogatják, ha dolgozol, ingyen kapod a gyógyszert a gyermek 16 éves koráig. Én megtartanám. Ha az angollal van problémád, akkor meg nem elkeseredni, hanem tanulni, tanulni! Kitartást és boldog babavárást!
2011. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
van munkahelyem lassan harom eve az angol nem nagyon megy.de naggyabol megertem amit mondanak,takaritok jo kemeny melo.de sokan lebeszelnek errol a gyerekrol egyedul
2011. jún. 28. 22:52
 10/11 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom,ha egy ev utan elmegyek dolgozni,hova teszem a gyereket,most is negyed 5-kor kelek a melohoz
2011. jún. 28. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!