Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan történik az első...

Hogyan történik az első ultrahangos vizsgálat?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál, örömömre babát várok! Valaki írja már meg, hogy hogyan történik az első ultrahangos vizsgálat? köszi
2007. júl. 4. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Voltál orvosnál és még nem csinált uh-t???

az elsö ésa következö kettö is hüvelyi ultrahang lessz.

az embrió még túl kicsi a hason kívüli uh hoz.

én júli 30.-án megyek a 16 hetesre,e´s az már hason kívüli lessz.

"Ha tudsz,kérj képet,hogy eltudd tenni,amíg belefér a babád egy ke´pbe."Nekem 3 is van.Nagyon édes.

gratula a babához.

2007. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahová én jártam terhesgondozásra, ott hasi Uh-on nézik először a kismamákat. Ha telt a húgyhólyag, egy 6 hetes magzat petezsákja már simán látszik, hisz kb. 1,5 cm nagyságú. Sőt már s szívműködése is látszik. Kérdezd meg az orvosodat nyugodtan, hogy tudd, hogyan készülj.
2007. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasi ultrahang volt az első. Nagyon egyszerű: a hasadat szabaddá teszed, bezselézik a megfelelő helyen, és a botocskát mozgatna rajta. Kicsit megnyomják, de nem annyira, hogy fájjon. A képen még sokmindent nem látsz, csak egy kis petezsákot, de tudod, hogy ő a te kisbabád. A hüvelyi ultrhangon viszont többet láthatsz.
2007. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!