Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első UH vizsgálat hanyadik...

Első UH vizsgálat hanyadik héten van? Hüvelyi, hasi vagy mind2?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
első 4 hetesen és hasi. Nekem mind hasi volt.
2011. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Amikor először elmész a dokihoz!Kb 6 hetesen ajánlatos.A 12. hétig hüvelyi uh-ot csinálnak általában.
2011. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Szia!


Nekem a 6.héten volt, és hasi UH. Nyíregyházán szültem, itt nem is nagyon végeznek hüvelyit,azt mondják nem teljesen biztonságos, nekem sem volt egy sem!

2011. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A hüvelyi UH nem biztonságos? Miért nem az?

Köszönöm a válaszokat! :)

2011. febr. 3. 11:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyermekemnél egyszer sem csináltak hüvelyi ultrahangot. Mindig hasi volt. Most várjuk a másodikat, 6 hetesen mentem dokihoz és akkor is hasi volt. Nem csinál hüvelyit. Most ez egy másik doki.
2011. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Ez hülyeség mért ne lenne biztonságos!!!!Hüvelyi jobb mert jobban lehet látni a dolgokat...12 hetes uh nekem mind a 2 volt mert valamit a hüvelyivel jobban látott mint a hasival.
2011. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne biztonságos???


A legelső alkalommal hüvelyi uh van, azzal állapítják meg a terhességet, illetve, hogy méhen belüli-e. Ezt "nulladik" uh-nak is nevezik néhol. (nekem az 5. héetn is volt hüvelyi uh, és mivel akkor még nincs szívpulzálás, visszamentem a 9. héten, akkor megismételték, hüvelyen át persze, és már volt szívhang. :)) Úgy ideális, ha a 6-7. héten csinálják.

Akkor a 12. héten van hivatalosan az első uh. Van, ahol még hüvelyi, de a leggyakrabban hasi már. Előfordul, hogy nem látszik esetleg rendesen valami, ezért ekkor a hasi mellett hüvelyi uh-ot is végeznek.

2011. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7 hetesen voltam először, majd most 10 hetesen, mindkettő hüvelyi volt. semmi kockázata nincs, ha lenne, nem végeznék.

a következő a 12 hetes, már hasi lesz, és a többi is mind.

2011. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Legelső alkalom a 0., a szívhang meghallgatása, élő embrió megállapítása ---> nálam hasi volt, de kórháza sőt orvosa válogatja.

1. uh, 12-es héten a fejlődés figyelése, nyaki redő lemérése ---> ez nálam először hasi majd hüvelyi volt.

2011. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A terhesség megállapítása utáni napon volt az első uh-om (6 hetesen)

Mindegyik uh hasi volt. (szintén Nyíregyháza)

2011. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!