Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » RH- 23 hetes kismama vagyok....

RH- 23 hetes kismama vagyok. A 16. héten néztek utoljára ellenanyagot. Kellett volna azóta újra nézni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam cukorterhelésen, de szerintem ott nem nézték az ellenanyag termelődést, ez baj? Nem kellene újra megvizsgálni, hogy termelődik-e ellenanyag?
2011. júl. 5. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3x néztek ellenanyagot, minden trimeszterben egyszer.

A védőnőm szerint ez nagyon fontos, míg a háziorvosom nem értette miért kell ilyen sokszor nézni, a dokim meg nem mondott semmit. Szóval úgy tűnt erről mindenkinek más a véleménye...

Nekem a 16., 26. és a 36. héten nézték.

2011. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer néztek: 16. héten, meg a 35. héten. DE a második majdnem elmaradt, úgyhogy ha legközelebb mész szerintem nyugodtan kérdezz rá.
2011. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2x nézik,a második a 30-32.hét közötti labornál lesz.37hkm
2011. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30hetes vagyok,nekem nézték 28.héten és majd a 36.hét körül újra nézni fogják.
2011. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha első babád akkor még nem olyan fontos. Akkor még nem termel ellenanyagot a szervezeted. (Elvileg) Nekem az első terhességgel nem volt gond. Most a másodiknál már havonta nézik.
2011. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!