Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van speciális tampon kismamák...

Van speciális tampon kismamák részére, úszáshoz? Ha van, hol lehet hozzájutni?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok az úszástól, de nem hagyományos uszodába megyek, hanem egy szálloda nem túlzsúfolt wellness részlegébe. Muszáj úsznom, mert 16. hetesen rohamosan hízok, már 6 kg-nál tartok. Tornát annyira nem bírom.
2011. júl. 9. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Minek a tampon??? Kismama nem menstruál...
2011. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van úszótampon,DM-be is lehet kapni,de én kismamaként tuti nem raknám fel...

Ha félsz az úszástól(hajlamos vagy fertőzésre??),akkor hagyd ki!És ha hízol,akkor inkább a táplálkozásra érdemes figyelni,vagy eljárni speci kismama tornára...

2011. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tampon néha nekem is jól jönne, mert megőrülök, annyi folyásom van néha. A betéteket pedig nem szeretem.
2011. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom kismamaként nem lehet tampont felhelyezni, e lehet, hogy én tévedek. Amikor hüvelytabit szedtem kb. félidősen amihez aplikátor is járt, oda volt írva, hogy az aplikátor használatát mellőzni kell. De ebben nem vagyok biztos, inkább olvass utána! :)
2011. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne tampont használj! Elöző éjszaka 1 tubus lactofeel hüvelyzselét vagy 1 tabletta Gynoflor hüvelykúpot. Esetleg mielőtt úszol Canesten kenőccsel bekened magad!
2011. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 9. 16:11
 7/7 A kérdező kommentje:
elmentem úszni :-) kétszer is. A víz ph-ja 6 körül mozog, a klórtartalma 0,0-1,0 mg/l között. Nagyon élveztem, semmi bajom nem lett, a Canseten kenőcsöt azért használom előtte éjszaka és közvetlenül utána. De szerintem még kenőcs nélkül sem lenne semmi baj. Imádom, a babám már akkor mocorog, amikor elindulunk úszni. Van konditerem is (terhesbiciklivel) majdnem 1 órát edzek úszás előtt és kitűnő lett a kondim két alkalom után. Óvatosan, de ajánlom minden kismamának és nem kismamának :-)
2011. júl. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!