Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajánlotok második terhessé...

Mit ajánlotok második terhességnél elhízás ellen?

Figyelt kérdés
Bevált módszerek érdekelnének.
2011. júl. 9. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Norbi update módszer.
2011. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás. Teljes kiőrlésű kenyér, sovány húsok, levesek, és rengeteg zöldség és gyümölcs. Cukros, mű dolgokat kerülni. Nagyon egyszerű. Én sosem voltam így éhes és csak 7 kilót híztam.
2011. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első terhességnél 25 kilót híztam,ami a normál súlyom fele.

Most vagyok várandós a másodikkal,és az egyetlen ami segít (eddig),hogy ha rám is tör az éhség,akkor gyümölcsöt eszem,és soha nem eszek annyit,hogy "degeszre" jól lakjak,hanem csak annyit,hogy érezzem,elég ételt ettem (bár még férne).

Más egyebet nem tudok tenni,tornáznom nem szabad,megvonni pedig semmit nem akarok magamtól és ezáltal a babától.

2011. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!